Vestuvės vasarą: idėjos kur fotografuotis

Vestuvės vasarą: idėjos kur fotografuotis

Vasaros laikotarpis – pats vestuvių įkarštis. Šį laiką savo šventei daugelis renkasi dėl labai paprastų priežasčių: puikus oras, graži gamta, žydinčios gėlės, galimybė švęsti ir fotografuotis lauke, daugiau aprangos pasirinkimo variantų. Pasirinkimo motyvai aiškūs, tačiau kiekvienas vestuvių fotografas primins, kad lazda ir šiuo atveju turi du galus. Jei vestuves planuojant vasarą fotografo, vietų fotosesijai ir su ja susijusių paslaugų reikia ieškoti gerokai anksčiau.

Vestuvių vasarą planavimas

Vestuvių fotografai vasarą labai užimti – tai pats darbymetis, todėl laiką su fotografu derinkite kiek įmanoma anksčiau. Ta pati taisyklė galioja ir planuojant vestuvių fotosesiją, ypač jei svarstote apie populiarias ir jaunavedžių pamėgtas vietas. Dažnai pasitaiko, kad tokiose vietose jaunieji su fotografais laukia eilutėje, o tai tikras laiko švaistymas.

Puikus vasariškas oras atveria didelį pasirinkimų spektrą: galima fotografuotis su žirgais, važinėti karieta, išsinuomoti įspūdingą kabrioletą ar ryškų motorolerį, pralėkti haskių traukiamu kinkiniu. Visa tai puiku, bet visada prisiminkite tai, kad jei ši idėja šovė Jums, vadinasi apie tai pagalvojo ir kitos poros bei jų vestuvių fotografai. Visas papildomas paslaugas reikia rezervuoti iš anksto, nes artėjant datai vietų paprasčiausiai neliks.

Vasaros naktis

Vestuvių fotosesija dažniausiai vyksta šviesiu paros metu, tačiau vasara – tas metas, kai temsta vėlai ir lėtai, nuvykus toliau už miesto atsiveria žvaigždėtas dangaus skliautas, o gamta magiškai švyti mėnulio spinduliuose. Žinoma, vestuvių fotografai, dirbdamas tamsoje turi stengtis daug labiau, tačiau rezultatas to vertas. Itin romantiška, jauki ir intymi nuotaika, originalus fonas ir išryškėjantis baltos nuotakos suknelės grožis. O jei dar foną praskaidrina ugnies akcentai (laužas, fakelai, vandens ar dangaus žibintai) – užburiančių nuotraukų neišvengsite.

Vestuvių fotografai vasarą kviečia į gamtą

Vasariška gamta – įvairiaspalvė, ryški ir įvairi. Geltonos javų varpos ir šieno kūgės laukuose, ryškios miško uogos, lauko gėlių žiedai ar akmenų paviršiumi praslystantis nusekusio upelio vanduo kuria neįpareigojančią romantiką. Gamtos fono plotai – neaprėpiami ir neišsemiami, tad čia lengva atrasti gražius kampelius, gerą natūralų apšvietimą, o peizažas idealiai dera su natūraliu pozavimu, tikromis emocijomis.

Prabangios vestuvių fotosesijos idėjos

Vasarą savo duris atveria prabanga alsuojančios vilų terasos ir lauko kavinės su įstabia panorama. Aplinka čia dera iki mažiausių smulkmenų, tad Jums teliks džiaugtis visais svarbiausios dienos potyriais. Vestuvių fotografas gali įamžinti ežerą taip, kad už jaunavedžių jis atrodytų tarsi beribė jūra, todėl pasitarkite renkantis vietą – tai, kas paprastai nepastebima, vestuvių fotografai visada užfiksuoja.

Teminė fotosesija

Šiltuoju sezonu lengva pasiruošti teminėms fotosesijoms, o idėjos joms tiesiog neišsemiamos. Rinkitės tai, kas artima, vilioja ir patinka. Pašėlusioms poroms patiks paspardyti kamuolį, imituoti bėgimą ar aršius sirgalius stadione. Ramesnei fotosesijai tinka klasikinio pikniko idėjos su visais jam svarbiais atributais: iškylos pintine, taurėmis šampanui, ryškiaspalviais sumuštiniais. Gyvūnų mylėtojai į jaukų pasivaikščiojimą miško takeliais pakvies ir žirgą, kuris fotosesijose visada yra puikiu modeliu, arba aplankys kaimo turizmo sodybą su žvėrinčiumi, kur visi gyventojai draugiški ir nusiteikę pozuoti prieš fotoobjektyvą

Kad ir ką bepasirinktumėte – niekada nepamirškite, kad visa aplinka nublanksta prieš nuoširdžias emocijas veiduose. Vestuvių fotosesija kurkite sau gerą nuotaiką, o vestuvių fotografas padės atrasti naujas vietas!