Kokios markės automobilį nuomotis: Mercedes, BMW, Lexus

bmw auto nuoma

Verslo susitikimų ir kelionių atveju ar įvairių asmeninių ceremonijų bei švenčių proga ne vienas susimąsto apie tai, kaip reikės keliauti iš vienos vietos į kitą, o ypač, jeigu visas veiksmas vyksta ne savam mieste. Be abejo, minėtomis progomis šis klausimas dar paaštrėja, kadangi norisi atrodyti reprezentuojančiai, o tam būtina ne tik tvarkinga ir puošni apranga, bet ir tokia pati transporto priemonė.
Lietuvoje populiariausios nuomojamų prabangių automobilių markės – tai Mercedes, BMW ir Lexus. Kuo kiekviena šių automobilių markė galėtų būti patraukli tiems, kurie norėtų ypatinga proga išsinuomoti prestižinės klasės automobilį?

Mercedes . Mercedes Benz daugeliui asocijuojasi su klasika ir ilgaamžiškumu. Vokiečiai vis dar laikomi prestižinių automobilių lyderiais, ir ne tik dėl nepriekaištingo, šiuolaikinio dizaino. Šis automobilių gamintojas mašinų dalims naudoja tik Vokietijoje pagamintas detales, o kiekvieno automobilio variklis yra surenkamas rankų darbu – tai ir yra priežastis, kodėl Mercedes automobiliai yra vieni brangiausių. Nuomotis šį automobilį verta, jei norite optimalaus prabangos, patogumo ir galingumo santykio. Nuomotis sedaną pigiau ir praktiškiau, tačiau svarbesnėms progoms verta išbandyti kabrioletą arba visureigį.

BMW. Ši automobilių markė laviruoja tarp sporto ir prabangos. Tai jaunatviškas automobilis, sukurtas nepažabotiems nutrūktgalviams. Automobilio dvasios ir įvaizdžio prasme, BMW nuomotis siūloma jauniems ir veržliems verslininkams, gyvenimo maksimalistams. Negana to, pats BMW garsėja galingumu ir ištverme. Teigiama, kad Mercedes nuomojasi tie, kurie nori pasirodyti turtingi, o BMW renkasi žmonės, mėgstantys patirti vairavimo džiaugsmą. Sakoma, kai vairuoji BMW, gali visu savo kūnu pajausti kelią. Vėl gi – pigiau išsinuomosite BMW sedaną, tačiau prabanga jis tikrai neatsilieka nuo šios markės visureigių.

Lexus. Automobilių ekspertai vieningai sutaria, kad Lexus išlieka vienas iš prestižinių automobilių lyderių, nors šių pozicijų gamintojai net nesiekia. Pagrindinės Lexus vertybės – lengvumo, patikimumo ir dizaino harmonija. Šis gamintojas neskiria tiek daug dėmesio dizainui, ir nelaiko savęs sportinių automobilių atstovu. Lexus siekia išsiskirti ne išore, o nepriekaištingu veikimu, tyliu ir komfortišku važiavimu bei patikimumu. Norint patirti visą tai viename, verta nuomotis Lexus visureigį.