Populiariausios vestuvių fotosesijų vietos šalia Vilniaus

Vestuvių fotografas Vlniuje

Vilnius – gausus puikių vietų vestuvių fotosesijoms. Nemažai jų yra iš šalia sostinės. Jei Jums sunku pasirinkti vietą, pasikonsultuokite su savo fotografu, kiekvienas vestuvių fotografas pasiūlys ne tik puikių vietų vestuvių fotosesijai, tačiau ir vietą atitinkančią fotosesijos koncepciją. Būtent todėl svarbu pasirinkti profesionalų ir patirties turintį fotografą.Vestuvių fotografas Vlniuje Tikriausiai sutiks kiekvienas vestuvių fotografas Vilniuje, kad populiarumo viršūnėje yra VU botanikos sodas. Čia jaunavedžiai traukia nuolat, o didžiausi jų srautai šiltuoju metų laiku, kuomet Botanikos sode žydi begalė įvairių rūšių augalų ir spalvinė gama tiesiog neįtikėtina.Vestuvių fotografas Vlniuje Botanikos sode įsikūręs didžiulis parkas, net vynuogynas, yra tvenkinys, dailūs suoliukai – šie elementai padės Jums kurti skirtingus kadrus, įsiamžinti įvairialypėje aplinkoje, sukurs jaukią fotosesijos atmosferą. O kur dar visi augalai! Jų fone jaunavedžiai atrodys puikiai, o nuotraukos bus spalvingos ir tikrai įspūdingos.
Jei vestuves švenčiate šiltuoju metų laiku, galite įsiamžinti važiuodami brička, vežimaičiu ar net karieta. Jei tuokiatės žiemą, o aplink yra sniego – važiuokite rogėmis!
Tiesa, įėjimas į Botanikos sodą yra mokamas, tačiau mokestis nedidelis, o vestuvių nuotraukos, kokias čia galite sukurti, tikrai to vertos.Vestuvių fotografas Vlniuje Dar vienas jaunavedžių traukos taškas netoli Vilniaus yra Trakai. Tą patvirtintų tikriausiai visi vestuvių fotografai Vilniuje. Trakuose yra du pagrindiniai fotosesijų taškai: Trakų pilis ir Užutrakio dvaras. Tiesa, pastarajame norėdami surengti fotosesiją turėsite laikytis tam tikrų nurodymų. Pirmiausia, tai nepamirškite fotosesijos datos, laiko, dalyvių skaičiaus suderinti su Trakų istorinio nacionalinio parko direkcija. Taip pat turėsite patvirtinti, kad visi fotosesijos dalyviai laikysis Užutrakio dvaro lankymo taisyklių.Vestuvių fotografas VlniujeTurėtumėte žinoti ir tai, kad už galimybę surengti fotosesiją šioje nuostabioje vietoje turėsite sumokėti. Įkainis skaičiuojamas už valandą: jei fotosesijoje dalyvaus iki 10 asmenų, kaina – 60 eurų, jei daugiau kaip dešimt – 150 eurų.
O štai šalia Trakų pilies galėsite pozuoti visiškai nemokamai. Didžiulis ežeras, didinga Trakų pilis, mediniai tiltai – tai puikūs elementai ir fonas Jūsų vestuvių nuotraukoms. Maža to, galėsite pasiplaukioti jachta ar didesniu laiveliu, talpinančiu būrį žmonių.Vestuvių fotografas Vlniuje Visgi vienas trūkumas yra – Trakuose visuomet dideli turistų srautai, ypač savaitgaliais. Todėl jei norėsite nusifotografuoti, kaip jaunikis neša nuotaką per tiltą – gali būti sudėtinga.
Kernavė – dar viena populiari vestuvių fotosesijų vieta. Ypač ji aktuali tiems, kurie švenčia tradicines lietuviškas vestuves. Čia turėsite galimybę pozuoti ant piliakalnių, nuo kurių atsiveria įspūdingi vaizdai, taip pat upės vingio, miškų fone – Lietuviška gamta Jūsų nuotraukas pagyvins ir suteiks labai gražų foną. O jei dar fotografuositės leidžiantis saulei… Romantika garantuota. Beje, Kernavėje, tikėtina, nebus tokių didelių turistų srautų kaip, pavyzdžiui, Botanikos sode ar Trakuose, todėl fotosesija vyks sklandžiau.