Paslaugos, kurias teikia keliones organizuojančios įmonės

Romantiškos kelionės

Keliauti yra ne tik smagu, bet ir naudinga. Kiekvienos kelionės metu žmonės susipažįsta su įvairiomis kultūromis, su šalių, kuriose lankosi, tradicijomis ir papročiais. Kelionės tobulina kiekvieną, suteikia žinių, atgaivina sielą ir priverčia vėl iš naujo šypsotis. Tačiau kaip ir visose gerose istorijose, yra vienas minusas – kelionės planavimas.

Galbūt vieniems žmonėms kelionės planavimas yra labai malonus darbas, suteikiantis džiaugsmo ir atgaivos, tačiau daugeliui tai yra sunku ir nemalonu. Tad ką daryti, kad kelionė būtų maloni jau nuo pat pradžių? Ogi kreiptis į kelionių agentūras.

Kokias paslaugas teikia kelionių agentūros?

Kiekviena kelionių agentūra teikia skirtingas paslaugas. Teikiamų paslaugų kaina priklauso nuo daugelio aspektų, pavyzdžiui, nuo komplekto kainos. Kaina daugeliui yra svarbus rodiklis, nuo kurio priklauso ir kelionės įsigijimas.

Romantiškos kelionės

Jeigu žmonės renkasi romantišką kelionę, dažniausiai jie nori į tą pačią kainą jau įskaičiuoto viešbučio, lėktuvo bilietų (pirmyn ir atgal), taip pat maitinimo (pusryčių, pietų ir vakarienės). O kaip gi romantiškos kelionės be pirčių ir saunų komplekso, be masažų, baseino, sūkurinių vonių ir kitų malonumų?

Pažintinės kelionės

Pažintinės kaip ir romantiškos kelionės privalo būti su skrydžiu į abi puses, su nakvyne, maitinimu. Kuo ji skiriasi ir dažniausiai kuo skiriasi šie kelionių tipai? Skiriasi tuo, kad į pažintinę kelionę dažniausiai keliones organizuojančio įmonės įtraukia ir įvairias pramogas, lankytinus objektus, kuriuos būtina pamatyti ir pabūti kurį laiką. Tai paslaugos, kurių nepamiršta nei viena kelionių agentūra, žinoma, už papildomą mokestį.

Įmonės, kurios organizuoja keliones teikia prieš tai paminėtas ir kitas įvairias paslaugas. Pavyzdžiui, suorganizuoja gidą, transporto priemonę, kuri nuveš iš vienos vietos į kitą. Taip pat kelionių organizatoriai pasirūpina ir dokumentais. Pavyzdžiui, vykstant į Rusiją, yra didelė tikimybė, kad viza pasirūpins jūsų kelionę organizuojantis žmogus, tačiau tai nėra faktas, nes kiti organizatoriai prašo, kad klientai tuo pasirūpintų patys.

Kelionių organizatoriai siūlo įvairaus tipo keliones, įvairius paketus, su įvairiomis paslaugomis ir sąlygomis. Svarbiausias – pasirinkti jūsų lūkesčius atitinkančią įmonę ir patikėti save į jos rankas.