Neperšlampamos paklodės – kvėpuojantis bei higieniškas pasirinkimas ne tik auginantiems vaikus

Jeigu Jūsų namuose krykštauja maži vaikučiai arba slaugote sunkiai sergantį ligonį, neperšlampa paklodė Jums būtų didelis išsigelbėjimas, ženkliai palengvinantis Jūsų buitį.

Kas yra neperšlampama paklodė?

Atsakyti į klausimą, kas yra neperšlampama paklodė, tikrai nėra sunku, nes atsakymas yra pateiktas pačiame gaminio pavadinime. Vis dėlto norėtųsi akcentuoti, kad šios paklodės nuo kitų paklodžių skiriasi tuo, kad yra sukurtos taip, kad visiškai nepraleistų skysčių, tačiau leistų odai kvėpuoti.

Kokia yra neperšlampamų paklodžių paskirtis?

Neperšlampamų paklodžių paskirtis yra trejopa. Žinoma, pagrindinė jų funkcija yra apsaugoti čiužinius nuo neigiamo drėgmės poveikio bei dėmių susidarymo, tačiau be to neperšlampamos paklodės taip pat apsaugo namus nuo nemalonių kvapų bei užtikrina ramų bei patogų poilsį visiems, miegantiems ant tokio tipo paklodės. Pažymėtina, kad neperšlampamos paklodės gali būti naudojamos ir kaip papildoma įvairių tipų čiužinių apsaugos priemonė.

Ar neperšlampamos paklodės yra saugios žmogaus sveikatai?

Tikrai taip, neperšlampamos paklodės tikrai yra „draugiškos“ žmonių sveikatai. Šios paklodės yra vertinamos, kaip antialerginės paklodės, kuriose nėra galimybės veistis dulkių erkutėms, todėl žmonės, miegodami ant tokios paklodės, išvengia erkučių sukeliamų sveikatos negalavimų. Kaip jau minėjome, neperšlampamos paklodės yra laidžios orui, todėl oda galės laisvai kvėpuoti, išvengiant padidinto prakaitavimo ar kitų nemalonių pojūčių.

Iš kokių medžiagų yra gaminamos neperšlampamos paklodės?

Neperšlampamos paklodės dažniausiai yra siuvamos iš frotinio arba trikotažinio audinio. Tokios paklodės apačia, kurią dažnai liaudyje įprasta vadinti „blogąja“ puse, yra padengta orui pralaidžiu, neperšlampančiu poliuretano sluoksniu.

Ar neperšlampamos paklodės yra patvarios?

Ilgaamžiškumas bei patvarumas yra neperšlampamų paklodžių savybės, kurios tikrai džiugina visus jų savininkus. Tinkamai prižiūrimos šio tipo paklodės neprarasdamos savo funkcinių savybių bei estetinės išvaizdos gali „tarnauti“ ilgus metus. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad neperšlampamos paklodės gali būti skalbiamos aukštos temperatūros vandenyje (jeigu gamintojas nenurodo kitaip, neperšlampamas paklodes galima skalbti 95 laipsnių pagal Celsijų temperatūros vandenyje), tačiau jų negalima džiovinti džiovyklėse, lyginti ir valyti sausu valymu.Šiuo metu ieškote neperšlampamos paklodės? Jūsų paieškos bus rezultatyvesnės, jeigu seksite šią nuorodą: https://tavosapnas.lt/katalogas/patalyne/paklodes/neperslampancios-paklodes/.