Kas geriau – dušo kabina ar vonia?

Į šį hamletišką klausimą vienareikšmio atsakymo kol kas nėra, nes vienu atveju vonia turi savų privalumų, kitu – dušo kabina. Aišku, jeigu jūsų vonios kambarys yra erdvus, tada praktiškiausia būtų turėti abu įrenginius kartu.

Kokie galimi dušo kabinos naudojimo vonios kambaryje pliusai?

Jeigu vonios kambarys yra per mažas, vos kelių kvadratinių metrų ploto, tada be jokios abejonės verta rinktis didesnę dušo kabiną. Be to, jeigu maudymosi vonioje jums užtenka kartą per mėnesį, ūkiškai mąstant, jos iš viso neverta turėti šioje sanitarinėje patalpoje. Kita vertus, būna dar viena išeitis – įsigyti vonios su dušo sienele hibridą. Tačiau jei patalpa maža, vis dėlto geriau naudoti tik dušo kabiną, nes besimaudant vonioje, kaip taisyklė, visada aplinkui prisitaško daug vandens. Rimtas pliusas dušo kabinai yra dedamas už tai, kad duše sunaudojama mažiau vandens, nei gulint vonioje.

Kokiais pliusais gali pasigirti vonia?

Vienas iš didesnių  pliusų yra tai, kad voniai tereikia mažiau priežiūros nei dušo kabinai, joje galima mėgautis vandens procedūromis gulint, ko nė prie geriausių norų nepadarysi dušo kabinoje. Be to, seniai yra pastebėta, kad dušo kabinai reikalinga kruopštesnė priežiūra. Taip ir sukasi užburtas skirtingų vertinimų ratas.

Kokie vis dėlto pagrindiniai privalumai lemia pasirinkimo pirmenybę dušui?

Pagrindinis ir neginčijamas dušo kabinos privalumas yra tas, kad ji sutaupo ne tik vietą vonios kambaryje, bet ir po juo besimaudančio asmens laiką. O jeigu bute gyvena daugiavaikė šeima, tai visais atžvilgiais jai naudingiau savo namuose turėti įsirengus dušo kabiną, nes mažiau teks pakloti pinigėlių už vandens sąnaudas ir bus sugaišta mažiau visiems brangaus laiko, ypač per rytines valandas, kai visiems norisi kuo greičiau išsimaudyti ir žvaliai pradėti savo darbo ar mokymosi dieną.

Kur geriausia pirkti dušo kabiną?Jeigu jūs nusprendėte savo namų vonios kambariui įsigyti dušo kabiną, tai nedvejodami susisiekite su internetine parduotuve: https://www.iris.lt/27-duso-kabinos-boksai, kurios konsultantai padės jums išsirinkti pačią tinkamiausią dušo kabiną, o pati prekė po apmokėjimo atkeliaus pas jus tiesiai į namus jūsų nurodytu adresu.