Būtini telefonų priedai poilsiui gamtoje

asasda

Lietuvoje šiltasis metų laikotarpis nėra ilgas. Poilsiauti gamtoje ir nesušalti dažniausiai galime vos kelis mėnesius per metus, tad norėtųsi, kad tas laikotarpis būtų kuo sklandesnis ir malonesnis. Dabartiniais technologijų laikais turime galimybę susikurti itin patogų poilsį gamtoje naudodamiesi įvairiais išmaniais telefonų priedais bei aksesuarais. Taigi, apžvelkime, kokia įranga jums praverstų labiausiai, kad galėtumėte mėgautis buvimu toliau nuo miesto ir nesijaudinti dėl galimai iškilsiančių nepatogumų bei nesklandumų.

1. Nešiojamos kolonėlės

Jeigu mėgstate ilsėtis gamtoje, keliauti po gražias vietas, nakvoti palapinėse ir mėgautis nuostabiu oru bei draugų kompanija, jums tiesiog būtina turėti nešiojamas kolonėles. Jos pagyvins jūsų pasibuvimus gražiose vietose, nes galėsite klausytis mėgstamos muzikos ir sukurti dar smagesnę atmosferą. Jeigu nuspręsite tokias kolonėles įsigyti, verta rinktis tokias, kurios turi specialų AUX lizdą. Gamtoje šis funkcionalumas pravers, nes galėsite laisvai su telefonu nueiti toliau nuo pačių kolonėlių (su Bluetooth muzika groti nustotų nuėjus nuo jų vos per 10-30 metrų).

2. Nešiojamos baterijos

Keliaujant į gamtą ar į tolimiau nuo miesto esančius kampelius, reikia nepamiršti pasirūpinti tuo, kad jūsų išmanieji įrenginiais būtų pilnai pasirūpinta. Ko gero, nėra prastesnio jausmo už tą, kai esame vidury miškų, telefonas jau beveik išsikrovė, o šalia nėra nei vieno elektros lizdo. Tam, kad tokioje situacijoje atsidurti jums netektų, įsigykite kokybišką nešiojamą bateriją, kuri pakraus jūsų išmanųjį bet kokioje lokacijoje. Rinkdamiesi tinkamiausią bateriją atkreipkite dėmesį į jos galingumą bei svorį. Kuo ji galingesnė, tuo daugiau kartų galėsite pakrauti telefoną. Na, o kuo ji lengvesnė, tuo jums bus patogiau vežiotis ją kartu į gamtą.