Stumiami triratukai: ką apie juos reikia žinoti?

Manote, vaikiškas triratukas nėra solidi transporto priemonė? Oi, kaip jūs klystate – vien jų pasirinkimas yra toks didelis, kad tikrai turėsite ne vieną valandą spręsti, kuri iš jų labiausiai tiktų jūsų vaikui. Vienas iš laukiančių pasirinkimų yra stumiami triratukai. Tad kviečiame sužinoti svarbiausius faktus apie juos.
Verta pastebėti, kad tokio tipo triratukai turi specialias rankenas, kuria tėtis, mama ar bet kuris kitas, vaiką lydintis asmuo, gali valdyti bei kontroliuoti transporto priemonę. Taigi, stumiami triratukai geriausiai tinka tuo atveju, jei mažylis dar tik moksi važiuoti transporto priemone ar neturi daug praktikos. Valdymas rankena tampa tars garantu, net ir tuo atveju, jei tai yra tik vienas pirmųjų jūsų vaiko bandymų keliauti šia transporto priemone, kad kelionė bus saugi.
Taigi, stumimo rankena puikiai pasitarnauja tuomet, kai praktikos dar nėra daug. Tačiau kartais pakanka vos kelių ar keliolikos tokių pasivažinėjimo seansų, kad mažylis puikiai išmoktų valdyti šią transporto priemonę ir pats, ir kitų žmonių pagalba jam būtų tiesiog nebereikalinga. Taigi, tokiais atvejais, geriausiai pasitarnauja paprastas triratukas, tačiau tai dar tikrai nereiškia, kad tėvelių pinginė ir vėl paplonins naujas pirkinys. Nieko panašaus – tiesiog iš karto pirkite tokį stumiamą triratuką, kuriam prireikus, būtų galima nuimti rankeną ir naudotis, kaip ir įprasta trirate transporto priemone.
Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad taip pat svarbūs ir kiti kriterijai. Pavyzdžiui, kaip ir įprasti triratukai, stumiami triratukai gali turėti krepšelius ir tai – tikrai naudinga detalė: į ją galėsite sutalpinti jūsų vaikui taip pat reikalingu daiktus, pavyzdžiui, gertuvę su sultimis ar jo mėgstamą žaisliuką.