Ką daryti norint užkirsti kelią nuobodiems lytiniams santykiams?

Sex

Lytiniai santykiai yra viena pagrindinių santykių sudedamųjų dalių, kuri teikia abipusį malonumą, sutvirtina tarpusavio ryšį ir padaro mūsų buitinius gyvenimus įdomesnius.  Neretai nutinka, kad po ilgesnio laiko tarpo kartu, gyvenimas miegamuosiuose tampa kiek nuobodus ir monotoniškas, ko pasekoje gali nukentėti pačių santykių kokybė. Taigi ką reikėtų daryti norint užkirsti kelią šiai dažnai problemai, nuo kurios kenčia ne viena pora?

Nebijokite įvairovės miegamuosiuose

Jeigu jūsų partneris ilgesnį laiką išlieka tas pats ir su juo jau manotė, kad išbandėte kone viską, galima drąsiai teigti, kad jūs klystate. Dažna problema su kuria susiduriama yra ta, kad lytinių santykių metu jūs randate ar tai veiklą, ar tai poziciją, kuri jums teikia daugiausia malonumo ar jaudulio, taigi nusprendžiate dažniausiai ties tuo ir pasilikti. Neretai tai būna viena didžiausių problemų, padarančių jūsų seksualinį gyvenimą nuobodesniu. Juk netgi ir valgant jūsų mėgstamiausią patiekalą kasdien, diena iš dienos jums jisai galiausiai atsibostų.

Taigi, panašiai ir lytinių santykių metu, negalima apsistoti ties vienu dalyku, nes galiausiai tai jums atsibos. Darykite tai, kas jums nebūtinai suteikia maksimalų pasitenkinimą, bet įnešą įvairovės ir kitokių sensacijų. Nepaverskite lytinių santykių kasdiene veikla, kurią kasdien atliekate vis toje pačioje pozicijoje, nes galiausiai seksas taps ne iš noro suartėti fiziškai, suteikiant abipusį malonumą, bet tiesiog iš reikalo, kuriuo norėsite patenkinti savo gyvulišką instinktą.

Išbandykite seksualinius žaidimus

Seksualiniai žaidimai miegamuosiuose jau daugelį metų įvairina ir atgaivina vorantinkliais apsitraukusius lytinius santykius. Neretai turime įvairių seksualinių fantazijų, kurias bijome ar drovimės išreikšti savo partneriui, nes tai gali pasirodyti keista ar nekasdieniška. Tačiau jeigu negalite pasidalinti savomis fantazijomis asmeniui, kuris turėtų jus labiausiai suprasti ir kuriuo turėtumėte pasitikėti daugiausia, galimai jūsų problema slypi ne lytiniuose santykiuose, o tarpusavio komunikacijoje.

Bet šiuo atveju į problemą žvelkime ne iš komunikacijos pusės. Norėdami užkirsti kelią nuobodybės atsiradimai lytiniuose santykiuose, vienas paprastesnių būdų yra į miegamąjį pristatyti sekso žaislus, kurie garantuotai įneš naujovės. Surakinkite savo partnerį su antrankiais, uždenkite jam akis su akių raiščiu. Pradėkite nuo mažų bei paprastų dalykų ir jeigu matysite, kad tai padeda, galiausiai pereikite prie kažko sadomazochistiškensio.

Daugiau komunikuokite

Ko gero dažniausiai pasitaikanti problema visuose santykiuose, nesvarbu ar santykiai tęsiasi tik kelis mėnesius ar jau daugybę metų. Nebijokite savo partnerio, kalbėkite su juo apie viską, juk tai padės ne kam kitam o jums patiems.

Ką derėtų daryti viengungiams?

Jeigu nutinka taip, kad kurį laiką nepavyksta susirasti partnerio ir jūsų lytinis gyvenimas tampa nykus, vertėtų išbandyti daugiau alternatyvų paieškoms. Turbūt ne kartą teko grįžti iš naktinio klubo ar baro nusivylus, nes nepasisekė pasiekti to, ko ten atėjote. Pažintys realybėje gali būti kiek klampus reikalas ir tai yra visiškai natūralu, nes ne visiems pavyksta padaryti gerą pirmąjį įspūdį gyvai. Taigi, vertėtų pamėginti ero skelbimai internete, net ir tuo atveju jeigu tiesiog norite išbandyti kažką naujo ir nepatirto.