Kokie populiariausi kompiuteriniai žaidimai bus išleisti 2021?

Šiems metams keliaujant į pabaigą, kompiuterinių žaidimų gerbėjai vis garsiau užduoda klausimą – o kokie žaidimai bus išleisti kitąmet?
Naujienų tikrai bus ir ne viena, tačiau, kol jos dar tik pakeliui, turite šiek tiek laiko pasirūpinti, kad kitais metais pasirodysiančius žaidimus žaisti būtų ir malonu, ir komfortiška. Galbūt, tam reikia naujo kompiuterio? Jei taip, atminkite, kad jūsų laukia puikūs, nauji kompiuteriai išsimokėtinai. Jie ir užtikrins, kad žaisti naujausius kompiuterius žaidimus bus patogu ir malonu, galėsite mėgautis kokybišku procesu. Tad, kokių žaidimų galima laukti kitais metais?

Naujos kartos eFootball Evolution Soccer

Nors sakoma, kad Lietuva yra krepšinio šalis, futbolo fanų, pas mus, kaip ir visame pasaulyje, taip pat netrūksta. Ir būtent juos visus tikrai nudžiugins naujos kartos eFootbal Evolution Soccer žaidimo serija. Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad ji turėjo pasirodyti jau šiais metais, tačiau kilusi pandemija pakoregavo už šio žaidimo išleidimą atsakingos kompanijos Konami planus. Tad šio įdomaus bei efektingo žaidimo sulauksime tik kitąmet.

Battlefield 6

Nereikia ir sakyti – žaidimas Battlefield turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje ir pristatymo jam jau net nebereikia. Tai – žaidimas, kuris tiesiog įtraukia kiekvieną nuotykių mėgėją; kiekvieną, kuriam nesvetimi iššūkiai, netikėtumai, atkaklumas bei ryžtas. Na, o visiems šį žaidimą jau pamėgusiems, turime ir gerą naujieną – jau kitais metais pasirodys Batllefield 6. Ne paslaptis, kad pandemija pakoregavo daugelio kompiuterinius žaidimus kuriančių kompanijų planus, tačiau Battlefield 6 kūrėjams tai neturėjo jokios įtakos. Kompanijos atstovai patikino, kad žaidimas dar tebėra kuriamas ir didžiąją dalį visų procesą sudarančių darbų specialistai atlieka tiesiog iš savo namų. Tačiau darbai atliekami sėkmingai bei laiku, tad belieka tik laukti šio žaidimo pasirodymo kitais metais.
Yra daugybę priežasčių, kodėl verta žaisti kompiuterinius žaidimus. Tai – puikūs įspūdžiai, nuotykiai, galimybė lavinti tam tikras savybes ir t.t. Tačiau ne paslaptis, kad malonumas yra dar didesnis, kai žaidžiami nauji kompiuteriniai žaidimai. Tad belieka tik sulaukti jau kitais metais pasirodysiančių naujienų.