Kelionės su vaiku nešioklėje: jauku ir patogu

baby-blonde-hair-child-1157389

Kur bekeliautum, kokius gamtos ar architektūros stebuklus aplankytum, nėra nieko smagiau, kai šalia yra šeima ir gali kartu mėgautis kelionės įspūdžiais. Tiesa, dažna šeima bijo keliauti su kūdikiu, tačiau žmonės keičiasi ir atsiranda vis daugiau „išprotėjusių tėvelių“ nelaukiančių, kada užaugins vaikus, nudirbs visus pasaulio darbus, užsidirbs milijoną ir tik tada leisis į pažintį su plačiuoju pasauliu. Tuo labiau, kad šiais laikais yra puikių priemonių kaip palengvinti kelionę su kūdikiu. Viena iš tokių priemonių yra nešioklė.

Apie nešioklės naudą vaiko fizinei ir emocinei raidai, ryšiams su tėvais galima rasti daug informacijos. Tačiau šįkart ne apie tai. Šįkart apie nešiokles ir keliones.

Nešioklė kelionėse yra patogus pasirinkimas dėl šių priežasčių:

–        Nešioklė yra nepakeičiama oro uoste:

  • Keliaudami su savimi dažniausiai pasiimame lagaminus, kuprinę, ar kitą mantą, kurią turime kaip nors nunešti iki bagažo skyriaus ar lėktuvo. Naudojant nešioklę turime dvi laisvas rankas, kuriomis galime pasinaudoti, priešingai nei keliaujant su vaikišku vežimėliu.
  • Kas nori gaudyti bėgiojantį vaiką oro uoste? Nešioklėje vaikas būna ramus ir stebi jį supančią aplinką.
  • Oro uoste saugumo patikros metu dažniausiai nėra reikalaujama, kad miegantis vaikas būtų iškeltas iš nešioklės, priešingai nei vežimėlyje.

–        Ne visos lankytinos vietos yra pasiekiamos vežimėliu. Keliaujant gamtoje ir ne tik, dažnai iki lankytinų objektų ar gražiausių vaizdų galima patekti tik paėjėjus takeliu, palipus laiptais, kurie nėra pritaikyti vežimėliui. Šioje situacijoje gali „pagelbėti“ nešioklė. Dažnas tėvelis tokiems pasivaikščiojimams renkasi nešiokles kuprines.

–        Ne visų miestų gatvės yra pritaikytos vaikiškiems vežimėliams. Nešioklė tikrai pravers perpildytose turistinėse vietose, kuriose bus sunku „pasisukti“ su vežimėliu, miestuose, kur yra daugybė laiptų, ar kurių gatvės grįstos akmenimis.

–        Nešioklė yra puikus sprendimas keliaujant viešuoju transportu. Čia nekyla klausimų, kaip pasiekti metro traukinį, ar kaip įkelti vežimėlį į autobusą ar troleibusą.

Pabandžius keliauti su nešiokle, neabejoju, kad į kitą kelionę nenorėsite pasiimti vežimėlio. Taip tyrinėjant pasaulį rūpesčių kelionėje sumažės, o mažylis jausis saugus ir artimas.