Kaip susikurti jaukų svetainės interjerą, kokius svetainės baldus rinktis?

Nors svetainė retai vadinama pačia svarbiausia patalpa namuose, tačiau siūlome nepamiršti, kad būtent čia yra priimami svečiai. Štai todėl reikia kurti interjerą įvertinus tai, kad ši patalpa – skirta visiems ir namiškiams, ir svečiams. Žinoma, tai nereiškia, kad jame negali būti jaukaus intymumo, kurį padeda sukurti svetainės baldai ir interjero detalės. Jis turi būti ir yra labai rekomenduojamas, nes namuose norisi jaustis jaukiai. Tačiau nepamirškite, kad svetainės patalpoje daug dėmesio reikia skirti funkcionalumui, taip pat, kad aplinka būtų kuo paprasčiau prižiūrima. Juk būtent čia dažniausiai vyksta didžiausias judesys.

Spalvos, kurios kurią visumą

Planuojant bet kokios patalpos interjerą daugiausia dėmesio reikia skirti spalvoms. Būtent jos dažniausiai nulemia – kaip atrodys aplinka. Tiesa, ne tik sienų bei lubų, tačiau ir baldų spalvoms.

Geriausia yra pasirinkti dvi pagrindines spalvas ir prie jų derinti visus kitus atspalvius. Svetainėje dažniausiai mėgstamos ramesnės spalvos, tačiau tokios, kurios nemigdo. Tiesa, šiuo metu moderniuose interjeruose dažnai pasirenkami raudoni, juodi atspalviai, kurie, atrodo, rėžia akį. Visgi, tai Jūsų aplinka, tad ir kiekvieno pasirinkimas, ar raudona sofa, ar juodas stalas.

Smulkmenos, kurios yra svarbiausios

Svetainėje dažniausiai pasirenkama kuo daugiau smulkmenų, kadangi būtent šioje patalpoje daugelis linkęs palikti įvairius akcentus, kurie parodo – kaip gyvena žmogus: nuotraukos, gėlės, suvenyrai… Tuo pačiu labai atsakingai reikia rinktis ir smulkmeniškus baldus, kurie, vėlgi, dažnai tampa svarbiausiais akcentais. Pavyzdžiui, koks mini kavos staliukas dera labiausiai? O gal – koks pufas, kuris dažnai naudojamas ne kaip sėdėjimo vieta, tačiau kaip interjero akcentas.

Nebijokite kopijuoti kitų idėjų. Dažniausiai jos padeda kur kas paprasčiau susidėlioti taškus į vietas ir pasirinkti tokius baldus, kurie Jums tinka labiausiai. Galiausiai, kurie tinka konkrečioje aplinkoje ir tuo pačiu Jūsų akyse.

Stilingus ir kokybiškus svetainės baldus rasite čia: https://www.deinavosbaldai.lt/svetaines