Šalikai rudeniui, kaip juos derinti?

Lietuviški

Ruduo, o kartu su juo atkeliavę šaltesni orai jau čia. Šalikai atvėsus orams, be abejo, tampa svarbiais ir būtinais akcentais mūsų spintoje, tačiau jų tiek daug skirtingų stilių ir dizainų, tad būti sunku išsirinkti sau tinkamiausią. Štai kodėl šiame straipsnyje aptarsime šalikų derinimo ypatumus rudenį. Atminkite: įdomus šalikas yra geras būdas Jūsų įvaizdžiui suteikti naujų spalvų.

Šalikai būna įvairių formų, dydžių ir medžiagų. Jie gali būti dekoruoti spalvingomis detalėmis ir yra įvairių būdų, kaip nešioti kiekvieno tipo šaliką, atsižvelgiant į dydį ir Jūsų stilių.

Yra ypatingos šalikų medžiagos ir stiliai, kurie gali būti naudojami įvairiais metų laikais, pvz.: vilnos šaliką geriausia dėvėti rudenį, šilko šaliką – vasarą, o lengvą – medvilninį šaliką – pavasarį.

Šiuo metu patys populiariausi – ilgi, stačiakampiai ir stori šalikai. Jie ne tik apsaugo nuo šalčio bei vėjo kaklo, krūtinės zoną, bet yra puiki įvaizdžio detalė. Šiuos ilgus šalikus galima nešioti laisvai, kilpomis ar surišti kitais įvairiais būdais.  Medžiagos yra nuo lengvos medvilnės, šilko iki vilnos ir įvairių mišrių medžiagų. Smagu yra tai, kad vis labiau populiarėja ir lietuviški gaminiai, todėl mes galime palaikyti savo šalies kūrėjų darbus, o prekes įsigyti ir labai patogiu būdu – internetu.

Šalikas yra stilingas aksesuaras, kurį vis dažniau renkasi ir vyrai. Stilingas šalikas gali derėti ir prie klasikinės eilutės, ir prie odinės striukės ar lietpalčio. Svarbu yra derinti spalvas, kad įvaizdis būtų kontrastingas ir stilingas. Jei Jūsų apranga yra spalvinga, ryškių raštų – derėtų rinktis ramesnių spalvų šaliką ir atvirkščiai.

Nebijokite eksperimentuoti su įvairiomis detalėmis, kurios pagyvins įvaizdį, ypač rudenį, kuomet taip norisi jaukumo, ramumos ir šiltų atspalvių!