Parental Control for Android – ne tik maloniam, bet ir saugiam jūsų vaikų laisvalaikiui

Ko gero, tikrai nerastume vaiko, kurio nežavėtų ir nedomintų skaitmeniniai įrenginiai. O, ar galėtų būti kitaip – juk tiek daug smagių akimirkų mažiesiems gali suteikt nešiojamas kompiuteris, planšetė ar išmanusis telefonas. Tačiau labai svarbu, kad vaikų laisvalaikis skaitmeninėje erdvėje būtų ne tik malonus, bet ir saugus. Ar taip ir bus, nemaža dalimi priklausys nuo tėvelių.

Tėvai, siekiantys užtikrinti, kad jų mažieji galėtų mėgautis maloniu bei saugiu skaitmeninių įrenginių teikiamu laisvalaikiu, turėtų rinktis Parental Control for Android. Tai – programėlė, kurią naudodami tėvai užtikrins, kad jų vaikai internete matys tik jiems pritaikytą bei saugų turinį.

Tėvai galės patys spręsti, kokiomis programėlės gali naudotis jų vaikai ar kokius žaidimus gali žaisti. Nuo tėvų priklausys ir tai, kokiuose tinklapiuose galės lankytis jų atžalos. Ne paslaptis, kad netinkamas turinys gali neigiamai paveikti vaiko psichiką, tapti streso ar net nemigos atsiradimo priežastimi. Taigi, galima daryti išvadą, kad pasirinkdami šią programėlę jus ne tik rūpinsitės laisvalaikio kokybė, bet ir užtikrinsite, kad laiko praleidimas neturėtų neigiamos įtakos vaikų sveikatai bei savijautai. Taip pat bus užtikrinta ir naršymo internete apsauga. 

Manantieji, jog tai ir yra visi sprendimai, kuriuos gali pasiūlyti programėlė Parental Control for Android, klysta. Iš tiesų, šios programėlės vartotojai galės mėgautis kitais, puikiais privalumais, pavyzdžiui, žinoti, kur yra jų vaikai ir atsiųsti žinutę tiesiai į vaikų įrenginį. 

Taigi, kaip matyti, visi sprendimai, kuruos siūlo programėle Parental Control for Android, yra skirti tam, kad jūsų vaikai galėtų mėgautis ne tik maloniu, bet ir saugiu laisvalaikiu skaitmeninėje erdvėje. Savaime suprantama, kur kas ramiau jausis ir tėveliai.

Daugiau apie šią programėlę https://www.antivirusine.lt/eset-parental-control-for-android.