Kokias juokingas komedijas verta pažiūrėti?

Juokingiausios komedijos

Daugelis žmonių yra tikri filmų mėgėjai. Žinoma, kiekvieno skonis skirtingas, vieni mėgsta siaubo filmus, kiti romantiškas meilės dramas su laiminga pabaiga, dar kiti apsistoja ties animaciniais filmais ir žiūri juos su šeima, o dalis žmonių yra visiški juokingų komedijų fanai. Kad ir kokie filmai patiktų, tikrai neabejojama, jog jie – puiki laiko praleidimo priemonė, kuri tikrai gali užpildyti laisvalaikį.

Kokios komedijos rekomenduojamos?

Kokią komediją verta pažiūrėti daugelis sprendžia ne tik iš filmų aprašymų, bet ir žmonių įvertinimų, o ypač komentarų apie juos. Juk būtent didžiosios dalies nuomone tikrai galima remtis, nes žmonių skonis neretai yra panašus arba net visiškai sutampa. Dėl šios priežasties jau išsirinkę filmą, pasiskaitę apie jį internete, užmeskite akį į žmonių komentarus – ką jie sako apie filmą.

Keletas geriausių ir juokingiausių komedijų:

  • Labas, mes Mileriai. Filmas pasakoja apie netikrą Milerių šeimą, kuri turi pergabenti didelį narkotikų kiekį. Visi „šeimos“ nariai atsiduria pačiose kurioziškiausiose ir juokingiausiose situacijose, kurios tikrai pralinksmina ir palaiko išties puikią filmo žiūrėjimo aurą.
  • Oušeno aštuntukas. Puiki komedija apie pašėlusias merginas, kurios planuoja stambų apiplėšimą. Šis filmas tikrai patiks merginoms, tad drąsiai jį žiūrėkite susirinkusios su draugėmis. Žinoma, vaikinai šios komedijos irgi neturėtų praleisti pro akis.
  • Balsuok už mane. Be jokios abejonės labai įdomus filmas apie į kongresą išrinktą Kemą Bredį, kurio gyvenimas visiškai nėra ramus, netgi atvirkščiai – pašėlęs. Filmo vingis pasisuka taip, kad Kemas Bredis vėl dalyvauja naujuose rinkimuose ir įsivelia į kovą su savo oponentu. Jie abu visais įmanomais būdais (ir tikrai juokingais) stengiasi būti išrinkti į kongresą.

Tai anaiptol ne visi juokingiausi filmai, kuriuos verta pažiūrėti. Apie juokingas komedijas galite plačiau pasiskaityti įvairiuose, žmonių sukurtuose forumuose arba po filmais. Iš žmonių komentarų tikrai galėsite spręsti, ar komedija jums prie širdies.