Kelionės išsimokėtinai, ar verta?

Vis labiau populiarėja tendencija – pirkti poilsines ar egzotiškas keliones išsimokėtinai.  Dažnai tai yra daroma internetu, kur pateikiami karščiausi kelionių pasiūlymai, įvairios akcijos už itin patrauklią kainą. Dėl šios priežasties, daugelis žmonių susivilioja išskirtiniais pasiūlymais ir net keletą kartų per metus apsilanko užsienio šalyse.

Dauguma perkančiųjų kelionių pasiūlymus tokiu būdu, nenori patirti vienu metu didesnių išlaidų iš šeimos biudžeto. O įmokos kas mėnesį padeda ne taip skausmingai atsisveikinti su savo pinigais. Sutaupyti reikiamą sumą kelionei yra gana sudėtinga, tai kelionių lizingas šiuo atveju yra puiki išeitis. Pastebima, kad išsimokėtinai yra perkamos tradicinės poilsinės kelionės, skirtos visai šeimai. Populiariausias išsimokėjimo terminas yra 12 mėnesių, tai išskaidžius kelionės paketo sumą tam laikotarpiui, nereikia atsisakyti savo kasdieninių poreikių. O šalia jų dar ir turite galimybę pailsėti ir kokybiškai praleisti laiką su šeima.

Kelionės išsimokėtinai leidžia išvengti vienkartinio šeimos biudžeto sumažėjimo, bandant labiau planuoti šeimos išlaidas. Nereikia svajoti, kad kažkada galėsite sau leisti kelionės už Europos ribų, nes lizingas yra puikus būdas įgyvendinti savo norus ir svajones „čia ir dabar“. Įvairios lizingo bendrovės paskaičiavo, kad klientai atostogoms skolinasi nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų, priklausomai nuo to ar yra perkami tik kelionės bilietai ar pilnas kelionės paketas, nesukant galvos dėl galimų išlaidų.

Taigi kelionių išsimokėtinai pliusai būtų tokie, kad yra siūlomos patrauklios ir lanksčios išsimokėjimo sąlygos, keliami minimalūs reikalavimai, turimoms pajamoms bei reikalingiems dokumentams; greitai sudaroma ir pasirašoma lizingas sutartis; patogus ir lankstus įmokų mokėjimų grafikas.

Kelionių išsimokėtinai gali įsigyti asmenys, gaunantys darbo uždarbį pagal darbo sutartį; gaunantis nuolatines išmokas ir „Sodros“, pensijas, pašalpas ir kt.; ūkininkai, senjorai.