Moterų svajonių miestai sužadėtuvėms

suzadetuviu kelione

Moterys savo svajonių sužadėtuves įsivaizduoja ne Lietuvoje, dauguma porų renkasi Paryžiaus miestą, Romą, Manoką, Veneciją, Barseloną, Venecija ir kt. Jaunavedžiai medaus mėnesiui dažniausiai pasirenka poilsines keliones, tuo tarpu sužadėtuvėms labiau tinka pažintinės kelionės.

Išskirtiniai sužadietvių žiedai

Išskirtiniai sužadėtuvių žiedai su  ypatingos formos deimantu, ar įmantrios formos rėmeliu, dažnai puoštu mažesniais briliantais. Nepriekaištingas, išskirtinis sužadėtuvių žiedas patiks kiekvienai moteriai, tai ypatinga ir išskirtinė dovana. Žiedas atspindi du dalykus, vyro skonį ir finansinę jo padėtį, priimta, kad žiedas būtų su briliantu, nes briliantai stiprina porų harmoniją, suteikia pasitikėjimo, simbolizuoja amžiną meilę ir apsaugo nuo nelaimių, tai svarbiausias piršlybų ženklas, apie kurį svajoja kiekviena mergina.

Klasikiniai sužadėtuvių žiedai

Klasikinis sužadėtuvių žiedas su mažyte brilianto akute prašmatnus ir kerintis turi išskirtinę galią sužadinti pačius  šilčiausius jausmus. Sužadietuvių žiedas su deimantu yra tarp papuošalų kurie neišeina iš mados. Žiedas su deimantu kaip proginis ar sužadietuvių žiedas gali būti  nešiojamas kiekvieną dieną ir ypatingms progoms, jo vėrtė ne tik išlieka, bet ir auga bėgant metams, tai neeilinis papuošalas ir puiki investicija, kuri taps jūsų būsimos šeimos relikvija.

Modernūs sužadėtuvių žiedai

Modernus sužadėtuvių žiedas ypatingas tuo, jog turi ryškių bruožų, išskiriančių jį iš kitų žiedų, jo rėmelis puoštas mažais briliantais ir centrinis briliantas atrodo įspūdingai. Toks sužadietuvių žiedas puikus pasirinkimas, jeigu žadate pirštis ryškiai, spindinčiai moteriai.

Halo sužadėtuvių žiedai

Halo sužadėtuvių žiedu vadinamas toks žiedas, kuriame centrinį briliantą aplinkui supa daug mažesnių briliantų. Mažesni briliantai sukuria visumą, tarsi būtų vienas didelis žėrintis briliantas. Pagal kliento pageidavimą žiedai gaminami iš geltono, balto, raudono aukso arba platinos.