Kur gali būti naudojamos burbulinės vandens sienelės ?

Mes siūlome keletą skirtingų burbulinių vandens sienelių/fontanų, vienos iš jų kabinamos ant sienos, kitos pastatomos ant stalo ar grindų. Kadangi visi šie modeliai yra skirtingų dydžių, mes padėsime apsispręsti, pasirinkti konkretų modelį. Tačiau, bus sunkiau nuspręsti, kur norite naudoti savo burbulinę sienelę. Aptarsime keletą pasiūlymų.

Biuras

Tai gali būti jūsų namų biuras arba jūsų biuras darbe. Mūsų burbulų vandens fontanai prideda “Zen” į bet kurią erdvę ir yra jaučiama, kad žmonės dėl to jaučiasi atsipalaidavę. Tai gali būti ypač naudinga, jei dirbate stresinėje aplinkoje. Kita vertus, net jei jūsų darbas apskritai nėra įtemptas, vis tiek aplinka bus ramesnė.

Miegamasis, vaikų kambarys

Visi mūsų burbuliniai vandens fontanai turi šviesos diodų apšvietimą, kuris puikiai tinka, jei norite pridėti šiek tiek šviesos į kambarį! Apšvietimą galite valdyti nuotoliniu pulteliu. Pagal poreikį galite padaryti apšvietimą skirtingų spalvų ir netgi galite pasirinkti keletą skirtingų apšvietimo efektų.

Koridorius, svetainė

Burbulinis vandens fontanas bus neįtikėtinas žaidimų kambario priedas! Ir ne tik dėl to, bet tai bus puikus namų dekoro elementas, kuris neabejotinai taptų pagrindiniu pokalbio pradininku. Tikėtina, kad jūsų svečiai niekada nematė burbulinės vandens sienelės anksčiau, ir bus gana įdomu, kai jie pamatys tai pirmą kartą pas jus.

Tai tik keletas mėgstamų idėjų!

Jei negalite sugalvoti burbulinio vandens fontano vietos, tai jie puikiai atrodys bet kurioje patalpoje, įskaitant gyvenamuosius kambarius, vonios kambarius ar rūsio barus ir kitas zonas. Jei esate verslininkas ir turite grožio, Spa, odontologijos ar kitos paskirties saloną, jie taip pat puikiai tiks ir suteiks nuostabios auros. Burbulinius fontanus galima pastatyti prie sienos ar įstatyti sieną, pastatyti kad ir per vidurį patalpos, tai bus kaip pertvara. Kitas puikus būdas tai pritaikyti ir įterpti jį į rėmą ar stendą. Galite naudoti, bet kurį pasirinktą rėmą ar stendą, padaryti jį kiek įmanoma abstrakčiu ar moderniu.

Top 5 priežastys, dėl kurių jums reikia burbulo fontano

Jei skaitote šį straipsnį, yra didelė tikimybė, kad jūs bandysite išsiaiškinti, kodėl jums to reikia. Mes esame čia, kad padėtume.

  • Jie nepaprastai padeda atsipalaiduoti! Daugelis mūsų klientų perka burbuliukų fontanus, kad padėtų jiems sušvelninti stresą. Taip pat padeda jiems pridėti “Zen” į savo erdvę ir sukurti ramią aplinką. Tai ne tik naudinga jūsų namuose, bet ir jūsų biure! Ypač jei darbuojatės stresinėje aplinkoje.
  • Burbulų vandens sienelės-fontanai puikiai tinka, jei norite pridėti šiek tiek daugiau šviesos į kambarį. Žinoma, jūs visada galite pridėti kad ir stalinį prožektorių, bet burbulinis fontanas keičia spalvas, taupus LED apšvietimas.
  • Iš dalies burbulinės vandens sienelės, gali būti kaip ir patalpos drėkintuvas.

Daugiau apie burbulines vandens sieneles:
https://www.baseinaifontanai.lt/vandens-sieneles-/