Sveikatą mylintiems – ekologiški maisto produktai

The Farm specializuota mėsos parduotuvė

Sveikas gyvenimo būdas paplitęs ne vien tik dėl mados ar bandos jausmo visuomenėje. Norintiems būti sveikiems – mityba yra pirmas ir svarbiausias žingsnis. Kiekvienas žmogus, kuris nusprendžia atsisakyti blogų valgymo įpročių, pradedant sveikai maitintis – negali sustoti, nes pajuntamas rezultatas akimirksniui. Atidžiau renkantis maisto produktus ir tinkamai juos apdorojus, atrandama ne tik naujo skonio peripetijos, bet ir energijos antplūdis. Ne veltui sakoma, ką valgai, tas ir esi.

Organizmas pasakys mums ačiū:

Visiems žinoma, kad natūralus maisto produktas yra daug sveikesnis ir pilnesnis naudingais įsisavinti vitaminais ir mikroelementais, negu neekologiškas, kuriame galima rasti labai maža procentą naudingų medžiagų. Ekologiškas maistas tinkamas be išimties visiems, bet svarbiausias vaikams, nes ten nėra modifikuotų organizmų. Pradedant sveikai maitintis bendra savijauta pagerėja, atsiranda noras dirbti, kažką įdomaus nuveikti, mąstymas pagreitėja ir genialios mintys ateina greičiau. Taip pat, maitinantis natūraliu maistu pagerėja odos būklė, jauniau atrodoma, kas vertinga išskirtinai moterims: sustiprėja nagai, pagerėja plaukų būklė, šie pradeda sparčiau augti.

Ypatingas dėmesys skiriamas mėsos produktams:

Jeigu sveikai maitinamasi, tai nereiškia, kad užteks tik ekologiškų daržovių ir grūdinių produktų, nes pilnavertei mitybai reikalinga kokybiška mėsa, kuri aprūpina organizmą geležimi ir B grupės vitaminais. Valgant ekologiškai užauginta mėsą ir jos produktus jaučiamas tikras sotumo jausmas, nepersivalgoma. Mėsa yra vienas pagrindinių energijos šaltinių, norint turėti pilnavertį gyvenimą.

Perkant mėsą parduotuvėse, nors ir su ekologiško produkto ženklinimu, negalime būti tikri, ar mėsa yra šviežia, mat didžiosiuose prekybos centruose daugiausia išperkama pigesnė, žemesnės rūšies produktai, o ekologiškam tenka ilgiau palaukti savo pirkėjo. Dėl šios priežasties verta rinktis specializuotas mėsos krautuvėles, kur kiekvieną dieną atvežami švieži mėsos produktai.

Gyvenantiems Vilniuje:

Kaip ir kituose didmiesčiuose, sunku rasti patikimą natūralios mėsos pardavėją. Vilniuje nedaug galima išvardinti specializuotų mėsos parduotuvių, o ir ne visos gali pažadėti šviežumo garantą. Tikriausiai viena patikimiausių mėsos parduotuvių Vilniuje yra The Farm, kurios asortimentą kasdien papildo šviežia ekologiška mėsa ir rankų darbo mėsos produktai. The Farm mėsos gaminių parduotuvė užtikrina, kad mėsa yra ekologiška, nes labai kruopščiai atrenka ūkius, kuriuose auginamos rūšys maitinamos geru pašaru, kuriame nėra modifikuotų medžiagų ir kitų chemiškai apdorotų gaminių. Daugiau informacijos, kur Vilniuje prekiaujama natūraliai užauginta mėsa: thefarm.lt.