Tallink

Estijos keltų linija Tallink padės Jums patogiai pasiekti Suomiją ir kitas Skandinavijos šalis. Keltai kursuoja kiekvieną dieną tarp Estijos su Švedija ir Suomija, Latvijos su Švedija ir tarp Švedijos su Suomija. Siūlomas patogus maršrutas, jungiantis dvi nepaprastas šiaurės Europos šalių sostines – Taliną ir Helsinkį.

Modernūs Tallink keltai

Maršrutu Talinas-Helsinkis kiekvieną dieną kursuoja modernūs „Star“, „Super Star“ ir „Silja Europa“ keltai. Kelionės trukmė – vos 2 valandos, todėl keliauti šia linija labai patogu. Tai pats trumpiausias šios bendrovės maršrutas. Keltuose telpa po 2000 keleivių ir yra vietos priimti maždaug 450 automobilių.

Tallink keltų patogumai

Keliaudami šios jūrų bendrovės keltais galėsite mėgautis įvairiais kelionės metu teikiamais patogumais. Galite apsistoti ir patogiai pernakvoti prašmatniuose liuksuose arba paprastose šeimyninėse ar dvivietėse kajutėse.

Išalkusius svečius maloniai aptarnaus keltuose įsikūrę prašmatnūs restoranai. Čia taip pat rasite barų, nedidelių užkandinių, daugybę įvairiomis prekėmis bei suvenyrais prekiaujančių parduotuvių, įvairių pramogų bene kiekvieno skoniui.

Rūpestis kiekvienu keleiviu

Moderni keltų linija yra pritaikyta visiems specialiųjų poreikių turintiems keleiviams. Kiekviename kelte rasite neįgaliesiems pritaikytas kajutes su visais būtiniausiais patogumais. Taip pat kajutėse siūloma apsistoti keleiviams su augintiniais ar įvairias alergijas turintiems žmonėms.

Keltų restoranuose rasite vegetariško maisto, taip specialių patiekalų, pritaikytų alergijas turintiems, sveikata besirūpinantiems, dietos besilaikantiems žmonėms. Rūpinamasi kiekvienu klientu, kad kelionė būtų patogi, nesukeltų jokių rūpesčių ir paliktų malonų įspūdį.

Jūsų kelionė – mūsų rūpestis. Keliaukite patogiais Tallink keltais – leiskite sau patirti nepamirštamų įspūdžių.

Krantas Travel – kelionių agentūra, galinti išpildyti Jūsų kelionių norus šiuo ir kitais maršrutais.