Kodėl verta rinktis indukcinę kaitlentę?

Indukcinė kaitlentė

Šiandien naujų namų įrengimas arba remontas siūlo daug įvairių pasirinkimo alternatyvų, kurios buitį daro paprastesnę, lengvesnę ir reikalaujančią mažiau laiko ir priežiūros. Kalbant apie virtuvę, kurios vienas iš pagrindinių elementų yra kaitlentė, reikia paminėti, kad galimas pasirinkimas net iš kelių skirtingų kaitlentės tipų. Tačiau šiandien vis labiau populiarėja indukcinė kaitlentė, kuri yra ypač inovatyvi, pasižyminti labai svarbiomis ir praktiškomis savybėmis ir užtikrinanti saugumą.

Indukcinė kaitlentė yra brangesnė lyginant su kitais kaitlenčių tipais – elektrine, dujine, tačiau tai labai vertinga investicija visiems, kurie nori gaminti maistą lengvai, greitai ir saugiai. Tai greitas gaminimo būdas, nes indukcinė kaitlentė kaitinimo galią ir temperatūrą pasiekia iš karto uždėjus puodą, nereikia laukti, kol kaitlentė įkais. Tai leidžia šį gaminimo būdą pavadinti ir taupiu, nes dėl tos pačios priežasties sunaudojama mažiau energijos. Indukcinė kaitlentė – saugus pasirinkimas, nes, pirmiausia, kaitlentė kaista tik toje vietoje, kur liečiasi su puodo dugnu, o kraštai – ne, todėl net anr didelio kaitlentės kaitinimo ploto uždėjus mažą puodą, kaitlentės kaitinimo elemento kraštai nekaista, todėl nėra galimybės nusideginti. Saugumą užtikrina ir tai, kad nukėlus puodą, kaitlentė iš karto išsijungia ir atšąla, nesilaiko karštis, todėl vėl gi nebelieka galimybės netyčia prisiliesti ir nusideginti. Galiausiai, indukcinę kaitlentę lengva prižiūrėti ir valyti, nes dėl minėtų priežasčių: šonų aplink puodą nekaitimo, greito atšalimo nukėlus puodą, maistas nepridega.

Tačiau reikia žinoti, kad įsigijus indukcinę kaitlentę gali prireikti įsigyti ir naujus puodus, nes turimi ketaus puodai naudoti ant indukcinės kaitlentės netinka.

Taigi renkantis naują kaitlentę, verta apsvarstyti indukcinės kaitlentės pasirinkimo galimybę dėl jos inovatyvumo, saugumo, taupumo ir kitų šiuolaikiškų maisto ruošimo savybių.