Kaip dovanoti pinigus? 8 pakavimo idėjos

dovanos

Kai sunku nuspręsti, kokią dovaną įteikti solenizantui, pinigai gali būti geriausiu pasirinkimu, tačiau dažnai yra noriam juos įteikti kuo originaliau. Taigi, 8 pinigų pakavimo idėjos tikrai leis jums atrasti tinkamiausią pasirinkimą. Garantuojame, nustebinsite net ir visko mačiusius!

1. Pinigai balionuose
Jums tereikės kelių spalvotų balionų: kai juos pripūsite, beliks tik įkišti susuktą kupiūrą, ir užrišti balioną, kad jis neišsileistų. Balionus galėsite dovanoti kaip puokštę arba sudėti juos į dovanų maišelį. Kuo daugiau bus balionų, ir kuo gausesnė bus jų spalvų gama, tuo įspūdingiau atrodys dovana!

2. Pinigai… lūpdažyje
Sunaudotas lūpdažis gali pasitarnauti ir dovanojant pinigus. Susukite dovanojamą pinigų kupiūrą ir įdėkite ją į lūpų dažų tūbelę. Dovanos gavėjas (na, gal greičiau, gavėja…) tikrai nustebs!

3. Staigmena saldainių dėžutėje
Gavusiems dovanų saldainių dėžutę paprastai  nekyla minčių, kas yra jos viduje, tačiau jūs galite nustebinti solenizantą!  Prekybos centruose galite įsigyti popierėlių keksiukams arba saldainių gamybai – tikrai nekils keblumų jų rasti. Sudėkite į saldainių popierėlius monetas ir banknotus – atidaręs saldainių dėžutę solenizantas tikrai nustebs!

4. Žinutė butelyje
Namuose tikrai rasite tuščių buteliukų, į kuriuos galite supakuoti pinigus. Pasitelkite kūrybiškumą – tikrai pavyks originaliai pateikti  piniginę dovaną. Karti su pinigais galite įdėti ir ranka rašytą laišką ar lapelių su palinkėjimais – tai suteiks dovanai dar daugiau žavesio.

5. Apyrankė iš pinigų
Turbūt pamenate dar iš mokyklos laikų, kaip galima iš popieriaus skiautelių supinti pynutę. Taigi, iš pinigų galite supinti tikrai dailią apyrankę!  Atlikite instrukcijoje nurodytus veiksmus, ir netrukus sukursite išskirtinį papuošalą.

dovanos kaina
dovanu kaina

6. Tualetinio popieriaus siurprizas
Toks pinigų dovanojimo būdas pasiteisins tada, jei solenizantas turi puikų humoro jausmą. Atvyniokite tualetinį popierių, pritvirtinkite pinigų banknotus, ir vėl susukite. Jei dovana nedulkės lentynoje, o bus dovanojama pagal paskirtį, ši staigmena tikrai sukels šypseną! Vis dėlto, tokį dovanojimo būdą vertėtų žymėti su įspėjimu – juk ne visi supranta tokį humorą.

7. Pinigų Origami
Jei Origami jums nėra naujiena, ir mokate išlankstyti tam tikras figūras, toks pinigų dovanojimo būdas gali būti vienas įdomiausių. Pavyzdžiui, iš pinigų galite išlankstyti marškinėlius. Tai padaryti tikrai nebus taip sunku, kaip gali atrodyti iš pradžių – tereikia atlikti kelis veiksmus, pateiktus instrukcijoje.

dovanos internetu

8. Pinigai servetėlių dėžutėje
Jei mėgstate stebinti, dovanoti pinigus galite tikrai neįprastai. Jums reikės servetėlių dėžutės, į kurią galėsite sudėti pinigus. Jei norite išlaikyti paslaptį, kartu galite įdėti į servetėlių, lapelių su palinkėjimais, ir t.t.

Taigi, tereikia pasitelkti fantaziją, ir pinigus galėsite įteikti tikrai originaliai. Kas pasakė, kad dovanoti pinigus yra neįdomu? Tik ne tada, kai pasitelkiamos tikrai smagios idėjos! Visų šių pinigų pakavimo idėjų vaizdo įrašą galite peržiūrėti čia:
https://www.youtube.com/watch?v=R1zKVDu49lg

Daugiau įdomių su dovanomis ir šventėmis susijusių idėjų rasite švenčių portale 12.lt