Vonios kambario interjeras pagal ekspertus

Dažnai girdime klausiant, kaip sukurti jaukų, šiuolaikišką, o galbūt itin prabangų vonios kambario interjero dizainą? Tiesa sakant, tai nėra taip jau paprasta, jeigu viską norite padaryti patys, tačiau viskas yra įmanoma. Svarbu turėti meno gyslelę, erdvės pojūčio supratimą bei logišką mastymą.

Tam, kad sukurtumėte idealų vonios kambario interjerą, reikia pradėti nuo nulio. Pirmiausiai, savo name ar bute išrinkite tinkamiausias patalpas vonios kambariui. Jos neturi būti nei per didelės, nei per mažos. Tačiau jeigu norite jog vonios kambaryje tilptų ir dušas ir vonia, pagalvokite apie didesnę vonios kambario kvadratūrą. Toliau, pasirūpinkite maksimalia vonios kambario ventiliacija. Kitu atveju, jeigu jūsų vonios kambarys nebus nuolatos vėdinamas, jame esantys daiktai, tokie kaip dušo kabina bei plytelės apsitrauks pelėsiu ir visais kitais nešvarumais. Pasirūpinus tinkamu vėdinimu, įsitikinkite jog vonios kambarys turėtų nors šiokią tokią dienos šviesą. Visgi, prausiantis ar ruošiantis į darbą dienos šviesoje yra daug maloniau nei prieblandoje ar ryškių lepų šviesoje.

Kalbant apie vonios kambario interjero kūrimą, esminis dalykas yra vonios baldai bei spalvos. Jie turi derėti tarpusavyje bei būti parinkti pagal atitinkamą stilių.

Vonios interjero variantai

  1. Šviesus, modernus vonios kambarys. Modernus vonios dizainas dažniausiai yra kuriamas atsižvelgiant į skandinavišką stilių. Tokio tipo vonios kambaryje turi dominuosit šviesios spalvos – balta ar kreminė. Taigi kriauklė, vonia ar dušas turi būti baltos spalvos. Kalbant apie kitus vonios baldus, spinteles ir panašiai – gali būti naudojami medienos akcentai. Iš tamsaus ąžuolo ar švelniai rusvo beržo pagaminti baltai atrodys tikrai unikaliai bei suteiks šiuolaikiško žavesio bei tuo pačiu jaukumo. Tokio tipo vonios kambaryje turėtų dominuoti gyvi augalai, o taip pat ir stiprus apšvietimas ar intensyvi dienos šviesa.
    2. Klasikinis vonios kambario dizainas. Mėgstatiems klasiką, klasikinis vonios dizainas yra optimaliausias sprendimas. Jis padės sukurti itin jaukią atmosferą bei padės atsipalaiduoti po kasdieninių rūpesčių. Klasikiniame vonios stiliuje turėtų dominuoti tokios spalvos kaip: rusva ar švelniai melsva. Baldai turėtų neiškristi iš bendro vonios kambario dizaino konteksto. Čia puikiai tiks įkomponuotos spintelės bei labiau vintažinė baldų tekstūra. Tokio tipo vonios kambaryje svarbus aspektas – masyvus, klasikinis šviestuvas, pakabintas pačiame kambario centre.Vonios kambario baldai
    3. Išraiškingas unikalus dizainas. Tokio tipo vonios kambaryje – galite atskleisti savo kūrybiškumą. Čia tiks juodos ar tamsiai raudonos spalvos vonios baldai bei tamsios unikalios spalvos. Tai pat, siekiant sukurti unikalų dizainą, patartina naudoti išraiškingus elementus ar detales. Tokiame vonios kambaryje puikiai tiks per visą sienos ilgį einantis veidrodis, didelės vazos ar masyvūs šviestuvai.

Jeigu nė vienas, iš prieš tai išvardintų variantų jums nekelia susižavėjimo, verta pasikliauti profesionalaus interjero dizainerio paslaugomis. Jis padės sukurti tik jums tinkantį dizainą, suderins spalvas bei atrinks jūsų reikalavimus atitinkančius vonios baldus.