Geri ir kokybiški kvepalai, kaip išsirinkti?

Kokybiški kvepalai

Šiandien pasaulis sukasi sparčiu žingsniu, o kvapų pasaulyje kūrėjais nori tapti kiekvienas, kuris suvokia galimybę iš to užsidirbti pinigų. Žinoma norint įsigyti kvepalus tampa kaskart vis sudėtingiau. Pirmiausia kiekvieną pirkėją stebina pasirinkimo gausa. Nuo garsių mados namų iki garsių pasaulio įžymybių atstovų kuriamų kvapų.  Kvepalų gamintojų, pavadinimų ir kvapų tiek daug, kad neretam gali kilti klausimas kaip išsirinkti.

Pirmiausia reiktų suvokti savo poreikius ir uoslei tinkančius kvapus. Galbūt jums labiau patinka sunkūs ir saldūs kvapai, o gal labiau linkstate prie gaivių ar citrusinių kvapų. Tikrai lengva tiems, kurie turi savo mėgstamus kvepalus ar gamintojo firmą, kuri kasmet pasiūlys ką nors naujo. Nežinantiems savo mėgstamo kvapo, rekomenduojame nebijoti eksperimentuoti ir pasuostyti keletos skirtingų kvapų. Taip atsiras įgūdžiai, o tuo pačiu pradėsite suvokti kokie kvapų tonai, jūsų uoslei patinka labiausiai, o kokie erzina. Patartina tik vienu sykiu nebandyti keliasdešimties skirtingų kvapų, nes taip įvairūs kvapų komponentai užblokuos jūsų uoslės receptorius. Po kelių kvapų įkvėpkite kavos aromato, kuris neutralizuos jūsų uoslę.

Išsirinkus mėgstamus kvapus, antras tačiau ne ką mažiau svarbus žingsnis yra išsirinkti kokybiškus kvepalus. Kokybiški kvepalai turi atitikti visus sveikatai ir aplinkai keliamus saugumo reikalavimus. Perkant kvepalus drąsiai prašykite informacijos, kad įsigyjami kvepalai yra sertifikuoti. Kokybiški kvepalai taip pat pasižymi ilgesniu savo kvapo galiojančiu laiku. Neretai perdirbiniais pasikvėpinus po keliasdešimties  minučių ar valandos kvapas išnyksta, kai tuo tarpu originalių ir kokybiškų kvepalų kvapas išlieka ištis ilgai. Ar jūsų rankose kokybiški kvepalai, gali išduoti kvepalų atspalvis, kvepaluose naudojamų komponentų sodrumas ir kvapo ryškumas. Pigius ir nekokybiškus kvepalus, neretai išduoda ir prastai suklastota kvepalų pakuotė ar kvepalų buteliuko neteisingas dizainas.

Planuojantiems įsigyti kvepalus ir norintiems džiaugtis kokybiškais kvapais, rekomenduojame atsižvelgti į keletą svarbiausių patarimų. Kvepalų pakuotės ir indo išvaizdą. Ar prie kvepalų yra pateikiama informacija apie reikalavimų atitikimus ir pridedami visi reikalingi ir galiojantys sertifikatai.Atkreipkite dėmesį, kad itin pigūs kvepalai, kurie atrodo tarsi originalūs, nebūtinai bus tai ko norite ir ko tikitės.