Egipte – pasisemti įkvėpimo ir papramogauti

Egiptas – tai šalis, garsėjanti savo piramidėmis, dykumomis ir paplūdimiais. “Kelionė į Egiptą viskas įskaičiuota” gali tapti puikia galimybe pailsėti, patyrinėti šalį ir atgaivinti savo istorines žinias. Žinoma, priklauso, kuriuo metų laiku žadate šioje šalyje atostogauti – vasarą čia taip karšta, kad ko gero mieliau laiką leisite prie vandens ar viešbučio baseino, bet jeigu už lango oras švelnus ir kviečiantis veikti ką nors aktyvaus, galite pasidomėti turiningomis veiklomis. Čia pristatysime idėjas, ką įdomaus nuveikti lankantis Egipte.

  • Jeigu jums pavyko įsigyti kelionę į Egiptą (viskas įskaičiuota), vadinasi turite į valias laiko apvaikščioti pagrindinius taškus. Kairo mieste yra įsikūrusi viena seniausių apylinkės mečečių, kuriai jau daugiau negu tūkstantis metų.
  • Dahabas – tai miestelis, itin mėgstamas turistų ir tiek jaunų, tiek vyresnio amžiaus keliauninkų. Šio miestelio pakrantėje yra nardytojų ir banglenčių mėgėjų gausiai lankoma lagūna. Tad šioje vietoje ir pailsėsite ir patyrinėsite jūros gelmes.
  • Egipto muziejus – tai vieta, kurioje saugoma apie 120 000 eksponatų archeologinių radinių iš įvairių laikotarpių. Čia taip pat savo akimis išvysite karališkąjį mumijų kambarį su 27 faraonų laikų mumijomis.
  • Abu Simbel yra archeologinė vietovė, kuri garsėja iš akmens išskalptuotomis šventyklomis. Jos išskulptuotos buvo faraono Ramzio ir jo žmonos Nefertitės garbei.
  • Kruizas Nilo upe yra gana populiarus užsiėmimas Egipte besiilsintiems turistams. Tai prabanga ir gamtos grožis viename. Praplaukdami galėsite pasigrožėti nuostabiomis Nilo pakrantėmis, o kruizo viduje pramogauti kazino, valgyti jūrų gėrybes.

Nepamirškite ir tokių pramogų kaip naktiniai klubai, garsiausi restoranai ar parduotuvės. Egiptas – tai nuostabi šalis, žavinti paslaptinga istorija ir puikiomis pramogomis kiekvienam skoniui.