Sėkmingos karjeros receptas: ką reiktų daryti kitaip?

Kiekvienas siekia gyvenime būti laimingas. Ir laimė neretai yra glaudžiai susijusi su darymu to, kas tau mieliausia širdžiai. Pomėgiai, hobiai, veiklos – tai yra pirmas žingsnis siekiant atrasti tai, ką žmogus norės veikti visą gyvenimą ir net gi iš to užsidirbti duonai. Žinoma, kartais pomėgiai nesutampa su karjera, tačiau bet kuriuo atveju šie du dalykai vienas kitą papildo. Vieniems užtenka sutaupyti tik tiek, kiek kainuoja internetinis puslapis, ir iš pomėgio per metus virstama pasiturinčiu verslininku, tačiau kiekvienas toks pasisekimas turi slypinčias priežastis.

Yra nemažai „receptų“ – kaip pasiekti karjeros aukštumų, tačiau retai kada žmogui pasakoma apie darbe ir karjeroje dažniausiai daromas klaidas, kurios beveik visada pakiša koją. Čia išduosime paslaptį, ką reikėtų daryti kitaip, norint, jog pagaliau pasisektų darbe ir pomėgiuose.

  1. Nustokite ieškoti tobulos strategijos. Galime užtikrinti, jog vieno patvirtinto būdo pasiekti sėkmei niekas dar neatrado. Pernelyg užsitęsęs planavimas ir strategijos kūrimas stabdo jus nuo realių veiksmų, todėl mažiau planų, daugiau darbų!
  2. Nustokite visur įžvelgti tik problemas ir pagaliau pastebėkite galimybes. Vien problemų išryškinimas galiausiai „užprogramuos“ neigiamam nusiteikimui ir nebeskatins jūsų toliau stengtis. Kiekvieną iššūkį mintyse paverskite galimybe.
  3. Neieškokite informacijos apie tai, kaip elgtis, jog galiausiai pasisektų. Paradoksalu, tačiau patarimai ir liks patarimais, jeigu nesiimsite veiksmų ir darbų, be to – kiekvienas jums bandys įteigti skirtingus patarimus, tad galiausiai nuo jų susimaišys galvoje.
  4. Venkite pasinėrimo į pramogas. Prasiblaškymas ir elementarus poilsis yra puiku ir net gi būtina, tačiau kas per daug, tas nesveika – galiausiai neribotos pramogos atitrauks jus nuo siekiamo tikslo.
  5. Nesitenkinkite trumpalaikiais pasiekimais. Visados siekite maksimumo – pirmieji pasiekimai – tai maži žengti žingsneliai sėkmės link – tačiau ilgo džiaugsmo jie nesuteiks, jei po jų iškart nustosite judėti tolyn.

Taigi, jeigu jau turite mėgstamą veiklą, pasidomėkite, kiek kainuoja internetinis puslapis, kuris šiandien yra būtinas kiekvienam projektui ir veiklai, ir pamažu pradėkite judėti savo svajonės link.