Makiažo taisyklės sausai veido odai

sausa veido oda

Kiekviena moteris nori atrodyti nepriekaištingai, ypač tada, kai ruošiasi ypatingai progai. Tuo tarpu, kiekvienas vyras nori šalia savęs matyti subtiliai savo grožį pabrėžusią merginą arba moterį. Natūraliems veido bruožams pabrėžti dailiosios lyties atstovės dažniausiai į pagalbą pasitelkia makiažą. Kosmetinės priemonės, naudojamos su saiku ir teisingai, pagal odos tipą gali daryti tikrus stebuklus. Tačiau kaip tinkamai padažyti sausą veido odą, kuri ir taip sukelia nemažai problemų? Pateiksime keletą pagrindinių taisyklių
Nepamirškite drėkinti veido. Sausa veido oda ir taip reikalauja nuolatinio drėkinimo, o darant makiažą tai tampa būtinybe. Nors daugelis merginų naudoja natūralias, be kenksmingų priemonių sudarytas kosmetines priemones, visgi, visos jos sausina odą. Dėl dažno ir netinkamo makiažo išsausėjusi oda ima šerpetoti atrodo nenatūraliai ir tada jau joks makiažas to negali užmaskuoti. Tam, kad būtų galima džiaugtis puikia veido oda ir ant jos makiažas atrodytų kuo natūraliau, nepamirškite šių procedūrų:
– prieš darydama makiažą, sudrėkink odą. Geriausiai tam tiks veido kremas arba losjonas. Svarbu, kad jis gerai gertųsi į odą. Švelniai, plonu sluoksniu patepus, sausa veido oda pasidarys elastingesnė, o makiažo priemonės ant jos laikysis kur kas geriau.
– tepkite nedidelį ir tik natūralų makiažo pagrindą. Labai svarbu, kad oda kvėpuotų. Užtepus kokią nors makiažo priemonę, užkertamas kelias į odos poras patekti deguoniui. Apsaugokite ir taip sausą savo veido odą ir naudokite tik natūraliu pagrindu sudarytą skystą pudrą. Jos tepkite ne per didelį sluoksnį, antraip, veidas atrodys sunkus, perdėtai pridažytas.
– biri pudra nėra pats idealiausias variantas sausos odos savininkėms, tačiau ji ypač pabrėžia makiažo vientisumą. Dėl šios priežasties patariama naudoti fiksatorius, kurie tuo pat metu išsaugotų ant veido esančias priemones, bet drėkintų odą. Krempudrą rinkitės irgi tik kuo natūralesnės sudėties.
Na o po vakarėlių ar kitų svarbių progų, kaip įmanoma greičiau nuvalykite visą makiažą. Naudokite tik švelnius prausiklius. Nešveiskite veido per stipriai, o geriau gausiau šaltesniu vandeniu nuplaukite makiažo likučius. Po tinkamo makiažo nuvalymo sausa veido oda privalo būti patepta drėkinamuoju, maitinamuoju kremu ar losjonu.