Originalios dovanos sporto mėgėjams/fanams, sportininkams bei treneriams

originalios dovanos

Ko gero visi esame atsidūrę situacijoje, kuomet niekaip nepavyksta sugalvoti tinkamos dovanos savo geram bičiuliui ar artimajam. Kartais ieškant originalios dovanos reikia pasukti galvą, o kartais, tiesiog pagalvoti apie pomėgius, veiklą, kuria užsiima asmuo, kuriam ketinama teikti dovaną. Tad kokios originalios dovanos tinkamiausios sporto entuziastams, mylėtojams bei mėgėjams?

Renkant dovaną sporto mėgėjui reiktų atkreipti dėmesį, ar jis tik vienos ar kitos sporto šakos fanas, ar sportininkas, o gal treneris. Visi šie atvejai skirtingi ir unikalūs, todėl skirtingi užsiėmimai generuos skirtingos originalios dovanos parinkimą.

Nustačius, kad mūsų dovanos gavėjas yra fanas, sportininkas ar treneris, tuomet judame toliau. Straipsnio autorius pateikia keletą puikių originalių dovanų pasiūlymų kiekvienam atveju. Garantuojame, kad bent viena iš jų tiks Jūsų draugui ir leis jį nustebinti.

Originalios dovanos sporto fanams

Geriausia dovana sporto fanui – bilietai į jo mylimos komandos rungtynes. Tai be jokios abejonės nustebins Jūsų draugą. Tokio tipo dovana žavi tuo, kad parodo Jūsų žinias apie draugo pomėgius ir pastangas gauti bilietus, kurių jis negalėjo gauti.

Taip pat sporto fanui originalia dovana gali tapti mylimos komandos atributika: marškinėliai, apyrankė, vėliava ar pan.

Originalios dovanos sportininkui

Puikia dovana sportuojančiam asmeniui gali tapti abonementas į jo mėgiamą sporto klubą.

Taip pat sportininkai ne retai mėgsta gerti įvairius kokteilius, smulkina maistą, valgo įvairias tyres, todėl originalia dovana gali tapti plakiklis – trintuvas.

Dar vienas originalios dovanos variantas sportininkui – svarmenys. Jei Jūsų draugas ar draugė lanko sporto salę, tuomet be jokios abejonės jis dirbs su tam tikrais svoriais. Sužinokite, su kokiais svoriais dirba Jūsų bičiulis ar bičiulė ir maloniai nustebinkite jį ar ją.

Originalios dovanos treneriams

Treneriai – tai asmenys, kurie gyvena sportu ir kasdien sukasi tik tokioje aplinkoje, kurioje yra sveika mityba bei aktyvus gyvenimo būdas. Leiskite savo draugams – treneriams atsipalaiduoti ir padovanokite jiems originalią dovaną – ledų gaminimo prietaisą. Ši puiki dovana leis pasimėgauti mažais malonumais, nustebinti ne tik save, bet ir netikėtai užgriuvusius draugus.

Leiskite savo draugams pajusti Jūsų artumą ir dėmesį, nes originalios dovanos, kurios susijusios su Jūsų draugų pomėgiais leis tai padaryti.