Baidarių maršrutai: kur plaukti su darbo kolektyvu?

baidariu nuoma Aukstaitijoje

Darbo kolektyvo kelionės – puikus sprendimas, leidžiantis artimiau susipažinti su kolegomis, trumpam pamiršti darbo rūpesčius ir skirti laiko nuotaikingoms pramogoms. Vienas populiariausių sprendimų – vaizdingi baidarių maršrutai, kviečiantys išbandyti jėgas ir leistis į išskirtinio grožio kelionę srauniomis Lietuvos upėmis. Tiesa, jei planuojate aktyvias pramogas gamtoje, nepamirškite, kad konkretus pasirinkimas priklauso nuo individualių kolegų pomėgių, fizinio pasirengimo ir laisvalaikio praleidimo vizijos.

Įvertinkite kolegų pomėgius
Kad plaukimas baidarėmis dovanotų įsimintinų akimirkų, turite racionaliai įvertinti kolegų lūkesčius. Visų pirma, pasidomėkite, kelių dienų išvyka atitiktų jų poreikius. Galbūt didžioji dauguma nori plaukti vieną dieną, o gal jūsų darbovietėje susirinkę aktyvias pramogas mėgstantys žmonės, kurie nepabijos ir kelių dienų išvykos? Be to, galbūt kolegos galvoja apie vienos dienos plaukimą, tačiau mielu noru praleistų nakvynę gamtoje? Šiuo atveju būtina pagalvoti, kur nakvosite – patogiame namuke ar pakelyje esančioje stovyklavietėje, t. y. palapinėse. Kad išvengtumėte nesklandumų, vadovaukitės ne savo pomėgiais, o įvertinkite didžiosios daugumos norus.

Maršruto sudėtingumas
Jei plaukimas baidarėmis jums nėra naujiena, turbūt jau žinote, kad baidarių maršrutai skiriasi savo sudėtingumo lygiais. Vieni vandens keliai rekomenduojami ramias pramogas mėgstantiems keliautojams, norintiems grožėtis aplinka, smėlėtais krantais, tankiais miškais ar skaidriais ežerais. Kiti maršrutai reikalauja aktyvaus fizinio darbo, bandant įveikti sudėtingus posūkius ir kelyje esančias kliūtis. Racionaliai įvertinkite savo kelionės draugų fizinį pasirengimą, pvz., jei dirbate moteriškame kolektyve, itin sudėtingi vandens keliai pareikalaus didelės ištvermės ir taps ne maloniu laisvalaikio praleidimo būdu, o sunkiu fiziniu darbu. Ir priešingai – jei jūsų darbovietėje dominuoja jauni ir energingi vyrai, ramus plaukimas tiesia upe jiems gali pasirodyti nuobodus.

Regiono pasirinkimas
Kitas jūsų darbas – nuspręsti, kuriame Lietuvos regione norite plaukti. Vienas dažniausių keliautojų pasirinkimų – nuotaikingas pramogas dovanojanti baidarių nuoma Aukštaitijoje. Itin platus vandens kelių pasirinkimas atitiks tiek aktyvių keliautojų, tiek ramaus būdo kolegų poreikius. Be to, šis kraštas garsėja dailiomis ir jaukiomis stovyklavietėmis, patogiomis maudynės vietomis, plačiomis poilsio namukų pasirinkimo galimybėmis. Jei abejojate dėl savo sprendimo, savo lūkesčius išsakykite baidarių nuomotojams, kurie padės priimti racionaliausią sprendimą. Primename, kad kuo daugiau žmonių dirba jūsų darbovietėje, tuo anksčiau reikėtų rezervuoti baidares ir pageidaujamą plaukimo maršrutą. Kad būtumėte tikri kelionės sklandumu, siūlome iškart pasidomėti, ar turėsite kolegų, kurie norės plaukti vienviete baidare.