Vonios malonumai: kaip save palepinti?

vonia

Po ilgos ir varginančios darbo savaitės norisi atsipalaiduoti ir pamiršti visus kamuojančius rūpesčius – vakaras vonioje, pilnoje putų, gali padėti atgaivinti tiek kūną, tiek ir sielą. Mažą SPA centrą galima trumpam įsirengti ir namuose, savo vonios kambarį paverčiant ramybės oaze.
Pirmiausia reikėtų pasirūpinti apšvietimu – skirtingose vonios kambario vietose išdėliokite ir uždekite žvakes. Tokia aplinka gali būti traktuojama ir kaip romantiška, tačiau net ir būdami vieni, jausitės jaukiai ir bus kur kas lengviau atsipalaiduoti. Šio tikslo pasiekti padės ir eterinis aliejus – vos kelių lašelių pagalba mėgausitės mėgstamu aromatu, kuriuo vėliau kvepės ir Jūsų kūnas.
Namuose savo žydėjimo periodą baigia rožių puokštė? Žiedlapius taip pat galima panaudoti vonios terapijai, įmetus juos į vandenį – karščio dėka jie išskirs natūralų aliejų, kurio kvapas dažniausiai nepalieka abejingų.
Jeigu norite ne tik pailsėti nuo dienos vargų, bet ir pasirūpinti savo oda, tam geriausiai tiks jūros druska, kuri ją tonizuos ir praturtins naudingais elementais. Ją pakeisti galima ir magnio druska arba kepimo soda – ingredientai paprasti, o rezultatai išties džiuginantys.
Gražesnei ir lygesnei odai naudojamas ir pienas – jo rūgšties poveikis dažnai prilyginimas lengvai šveitimo procedūrai. Į šiltą vandenį įpylus litrą šio skysčio, po kelių procedūrų pastebėsite, jog oda tampa švelnesnė ir atrodo kur kas sveikesnė. Norėdami sukurti atpalaiduojantį SPA centrą savo vonios kambaryje, pasitelkite į pagalbą fantaziją ir eksperimentuokite – atsipalaidavimui tiks ir įvairios žolelės, augalai ar prekyboje esantys specialūs aliejai ir kūno šveitikliai.
Tuomet beliks pasirūpinti fonine muzika – priklausomai nuo pomėgių, tai gali būti tiek įrašyta knyga, tiek mėgstama raminanti muzika. Žvakės, aromatai ir kitos pasirinktos priemonės užtikrins ramybės būseną ir baigę visus ritualus, jausitės pailsėję ir kupini energijos.