Pigūs lėktuvų bilietai ir apgyvendinimas – svarbiausios kelionių komponentės

Kelionės – tai ne reto iš mūsų atostogų pasirinkimas. Plečiantis lėktuvų infrastruktūrai, šiandien, be didesnio vargo, galime aplankyti bet kurį pasaulio kampelį – kelios valandos ir mes pasieksime užsienio šalies žemę. Tačiau kiekvieno keliautojo tikslas yra išleisti kiek įmanoma mažiau. Tad kaip susiorganizuoti pigią, bet kartu ir patogią kelionę?

Žodis „pigu“ dažniausiai asocijuojasi su žema kokybe, tačiau į Google paieškos sistemos langą įvedus raktažodį „pigios kelionės“ pamatysite be galo daug rezultatų, kurie Jus nukreips į pigias keliones siūlančių bendrovių tinklapius. Tai nereiškia, kad jų siūlomos kelionės bus prastos, skrisite senu, techninių reikalavimų neatitinkančiu lėktuvu, o nuvykę į svečią šalį būsite palikti likimo valiai. Šiais laikais „pigu“, kalbant apie keliones, įgauna kitą sinonimą – tai „iš anksto“, „planuotai“ arba „paskutinė minutė“. Pigiausi lėktuvų bilietai būna tuomet, kai jie perkami iki skrydžio likus 3 ar daugiau mėnesių arba perkant juos, kai skrydis bus po kelių dienų ar net valandų. Šiais laikais pigias keliones siūlančios bendrovės – tai įmonės, kurios pirmosios pastebi pigiausius lėktuvų bilietus bei pasiūlo pigiausią ir optimaliausią apgyvendinimo variantą. Jie neorganizuoja kelionių. Jie suranda jos dedamąsias (lėktuvų bilietai, apgyvendinimas, apgyvendinimas ir maitinimas, pervežimas) ir pasiūlo Jums.

Pigių kelionių bendrovių siūlymai dažniausiai tinka tiems, kurie pasiryžę dalimi kelionės pasirūpinti patys. Tai ne kelionių agentūros, kurios už Jus suplanuos visą kelionę (lėktuvų bilietus, apgyvendinimą, maitinimą, užsiėmimus ir pan.). Tai bendrovės, kurios Jums duoda užuominas, kaip keliauti pigiai, bet ne prastai. Bet juk organizuoti ir planuoti kelionę yra malonu, nes tuo pačiu randate naudingos informacijos apie lankytinas vietas. Tuomet su nekantrumu lauksite kelionės pradžios, kuomet savo akimis galėsite pamatyti internete regėtus vaizdus.