Subtilus vonios interjeras

Vonios interjeras

Šiuolaikiniai žmonės vis daugiau dėmesio skiria vonios kambariams. Juk tai iš ties svarbi erdvė, kuri spinduliuoja energija, elegancija, tai mūsų švaros oazė. Jeigu norite jaukiai jaustis vonioje, reikia daug laiko ir dėmesio skirti jos interjerui.
Svarbiausia  pagalvoti kokio vonios kambario norite. Būtina išsirinkti jums artimiausią stilių, kurio aplinkoje jaustumėtės gerai. Patys dažniausi vonios kambario stiliai yra avangardinis, klasikinis ir modernus. Modernus stilius pasižymi itin subtiliu spalvų tarpusavio derinimu, erdvė minimaliai apstatyta baldais, bet yra erdvi, estetiška, matomos aiškios linijos. Rekomenduojami ekologiški gaminiai, pavyzdžiui bambukas. Klasikinius stilius išsiskiria savo elegancija, paprastumu, proporcingu baldų apstatymu, lenktomis formomis ir praktiškumu. O avangardas naudoja neįprastas formas, ryškias detales, minimalizmą, eksperimentuoja su spalvomis ir aksesuarais.Vonios interjeras
Gyvenantiems su šeima patogiausia būtų įsirengti dvi kriaukles, vonią ir dušo kabiną. O gyvenantiems vieniems ir norintiems minimalios vonios kambario funkcijos, patariama pasistatyti dušo kabiną, kuri užimtų kuo mažiau vietos ir tuo pačiu būtų praktiška, bei universali.
Tokie aksesuarai kaip kilimėliai, paveikslai suteiks vonios interjerui jaukumo ir harmonijos. Vonios spintelės ir veidrodžiai praplės erdvę, jinai atrodys optiškai didesnė. Spalvų gama turėtų būti kuo įvairesnė. Dažniausiai naudojami mėlyni, rudi, žali atspalviai, praktiškiausia balta ir juoda spalvos. Pačios naujausios šiuolaikinės vonios tendencijos mūsų dėmesį nukreipia į formas, ornamentus, komfortą, kurį turėtume jausti būdami vonios patalpoje.
Siekiantiems turėti modernią ir unikalią vonią visada yra galimybė pasisamdyti interjero dizainerį. Jis nustebins savo išskirtinėmis idėjomis, žinodamas pasiūlą patars, kaip kompaktiškai ir neišleidžiant daug pinigų pagražinti vonios interjerą, kuris atneštų jums kuo daugiau džiaugsmo.
Reziumė galima pasakyti, kad vonios interjeras iš ties svarbus visam būstui. Tai viena iš reikalingiausių zonų žmogui, kurioje jis praleidžia daug laiko. Turime įsitikinti, kad vonios kambarys bus kuriamas racionaliai ir visada suteiks jaukumo, bei komforto.