Miegamojo interjeras – unikalus, uždaras ir paslaptingas

Miegamojo interjeras

Namai – erdvė, kurioje praleidžiame didžiąją dalį savo gyvenimo, todėl jiems reikia skirti daug dėmesio. Kad namuose būtų gera, jauku ir malonu, tiesiog būtina pasirūpinti tokiu interjero dizainu, kuris suteiktų būstui būtent tokias savybes. Turbūt visi pritartų, kad svarbiausia namų erdvė – miegamasis. Jame mes praleidžiame vakarus, naktis ir rytus. Todėl yra labai svarbu padaryti, kad net ir paprasčiausias knygos skaitymas ar rytinės kavos gėrimas lovoje  mums teiktų kuo daugiau malonumo ir džiaugsmo. Miegamojo interjero aplinka turi būti įkvepianti, unikali, intymi ir romantiška.
Nuo miegamojo interjero priklauso ir žmogaus poilsio kokybė. Pagrindinę vietą miegamajame užima lova, todėl būtina pasirūpinti, kad jinai būtų erdvi ir patogi. Tokie daiktai kaip veidrodis, šviestuvai galvūgalyje, rašomasis stalas tikrai neturi būti miegamajame. Jie blaško mintis, neleidžia atsipalaiduoti, yra pažeidžiamas ir sutrukdomas miego balansas.
Miegamojo spalvos ir apšvietimas turi daug įtakos mūsų poilsiui. Reiktų rinktis pastelines sienų spalvas ir blausų apšvietimą, kuris leistų protui atsipalaiduoti ir užmiršti slogius dalykus. Rekomenduojami šviestuvai su gaubtais arba stalinės lempos. Nereiktų pamiršti ir aksesuarų: pagalvėlių, paveikslėlių, tinkamų užuolaidų, kurie yra nors ir minimalus, bet tikrai svarbus miegamojo akcentas.Miegamojo interjerasJeigu patiems sunku įsivaizduoti ir susikurti tokią aplinką kurioje būtų gera, į pagalba visada atskuba interjero dizaineriai. Jų žinios ir praktiniai patarimai tikrai padeda kiekvienam susikurti harmoniją savo kambaryje. Dizainerių užduotis – išgirsti ko norite jūs ir pasiūlyti savo variantą. Jie žino šiuolaikines tendencijas, geba derinti spalvas, kurti intymią aplinką jūsų privačioje patalpoje, padeda išnaudoti net ir mažą erdvę labai sumaniai ir funkcionaliai. Norint, kad miegamojo interjeras būtų jums tinkantis ir patinkantis, privalo būti glaudus ryšys tarp kliento ir dizainerio. Juk pasitikėjimas – visų gerų darbų pamatas.
Tomas Dekeris yra pasakęs: „ Miegas yra aukso grandinė, rišanti mūsų kūnus su sveikata“. Tad jeigu norite būti sveiki, harmoningos ir ramios sielos, privalote susikurti savo miegamojo interjerą tokį, kuriame galėtumėte pailsėti po sunkių dienos darbų.