Gėlės internetu – šiuolaikiškas ir efektyvus būdas pasveikinti artimuosius

gėlės internetu

Nors Valentino, ar Moters diena jau praėjo, tačiau progų dovanoti gėles yra tikrai daugiau. Pavyzdžiui, kiekviena diena. Toks variantas Jums netinka? Tokiu atveju primename, kad visai ne už kalnų mūsų laukia Mamų diena, tad jai pasiruošti būtina. O gėlės – puikus būdas nudžiuginti savo mamas ir žmonas, tapusias mamomis.
Net, jei gyvenate kitame mieste nei Jūsų gimdytoja, nesisielokite, mes turime Jums sprendimą, tai šiuolaikinė ir Lietuvoje sparčiai populiarėjanti paslauga: gėlės internetu. Vadinasi, jei Jūs gyvenate Vilniuje, o Jūsų mama Kaune, Jūs internetu galite užsakyti jai bet kokią, net pačią įspūdingiausią gėlių puokštę.

geles internetuKartais galima išgirsti minčių, jog gėlės, tai staigiai sugalvota dovana, kuomet dovanojantysis pamiršo progą ar pataupė pinigų. Tačiau tokie stereotipai iš tiesų neatitinka tikrovės. Pirmiausia, reikia pagalvoti apie tai, jog kartais situacijos susiklosto taip, jog gėlės, užsakomos internetu, tampa geriausiu sveikinimo sprendimu, nes Jūs, dėl darbų gausos ar iškilusių rūpesčių tiesiog negalite atvykti į šventę. O galbūt Jūs gyvenate užsienyje ir šiuo metu skrydis į gimtinę yra neįmanomas? Tuomet kas labiau nudžiugins mamą, jei ne gėlės nuo sūnaus ar dukters, gyvenančių užsienyje.
Žinoma, jei užsakysite bet kokias gėles, ypač tas, kurių gavėjas nemėgsta, gali būti, jog tikrai prašovėte ir pamiršote Mamos dieną, ar kitą svarbią šventę. Tačiau, jeigu išrinksite tokias gėlės, kurias gavėjas ypatingai mėgsta, ir, jei pasitarsite su floristu, kad puokštė būtų išskirtinė, tuomet, liks patenkinta ne tik Jūsų mama ar draugė, bet ir Jūs pats. Juk kartais taip gera nudžiuginti artimą žmogų.

gėlės internetu
Kadangi pradėjome nuo Mamos dienos, galime ir tęsti ja. Taigi kokios gėlės labiausiai tinka šiai šventei? Mamos dienos proga puikiai tiks narcizai, jie itin pavasariški, gražiai žydi ir patinka daugeliui moterų. Jei narcizai nepatinka Jums arba Jūsų mamai, galime pasiūlyti ir kitą variantą, pavyzdžiui, gvazdikus. Gvazdikai, tiesa, puikiai tiks ir Tėvo dienos proga, kuri bus mėnuo po mamos šventės, tad jei norite nudžiuginti savo mylimą tėtį, lygiai taip pat galite užsakyti gėles internetu ir nusiųsti puokštę su ypatingu užrašu.
Tiesiog nebijokite džiuginti artimųjų, nes net tokia, rodos, menka smulkmena, kaip gėlės, gali tapti to žmogaus dienos, o galbūt net savaitės didžiausiu džiaugsmu.