Vestuvių dekoravimas balionais

širdis

Vestuvės – tai tokia šventė, per kurią viskas privalo būti tobula, suplanuota ir be jokių nesklandumų. Jaunoji ir jaunasis it princas ir princesė nori mėgautis savo meilės švente ir džiaugtis vienas kitu. Vestuvės planuojamos iš anksto. Jaunieji su vestuvių organizatoriais ar paslaugų tiekėjais derina menkiausias smulkmenas, siekdami tobulos bei įsimintinos šventės tiek sau tiek ir svečiams.

Bažnyčia, patalpa, kurioje ketinama rengti vestuves, turi atspindėti šventinę nuotaiką, jos svarbą bei pakilumą. Puošti šias vietas – privaloma. Tačiau kaip?

Vestuvių dekoravimas balionais itin madingas ir malonus akiai. Ši nuostabi dekoracija siūlo didžiulį spalvų gamos pasirinkimą, todėl balionus nesunkiai galima priderinti prie vestuvių tematikos spalvos. Iš tradicinės formos balionų galima sudėlioti įvairias figūras, tereikia atverti savo vaizduotę ir fantaziją. Be abejo, nereiktų pamiršti ir apvalių, kaip rutulys, širdelių ar kitos įdomios formos balionų, kuriuos galima panaudoti puošiant patalpas. Balti balionai vestuvėms suteikia šventiškumo, iškilmingumo jausmą. Juk ši spalva simbolizuoja šviesą, gyvybę, džiaugsmą, gėrį, sėkmę, nekaltybę, tyrumą, šventumą, išmintį. Pirmasis žmogus būtent šią spalvą siejo su gerosiomis dvasiomis. Įvairių spalvų balionai suteikia nuotaikingumo, nerūpestingumo bei vėjavaikiškumo pojūtį.

Balionai gali būti pripildyti oro arba helio dujų. Pastarosios yra lengvesnės už orą, todėl balionas kabo ore ir nenusileidžia. Pasinaudojus tokio tipo dekoracijomis galima sukurti įvairiausio tipo stilių. Juk kabantys daiktai sukuria jausmą, lyg būtum kosmose, didžiulėje erdvėje.

Štai keletas vestuvių dekoravimo balionais idėjų, kurios, galbūt, padės įgyvendinti Jūsų tobulų vestuvių svajonę:

besibučiuojančios gulbės;

arkos;

širdelės;

balionų debesys;

gėlytės;

stulpai apkabinėti balionais;

balionų panaudojimas fotosesijoje.